Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тасове 14"- продадени

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тасове 14"- продадени

    В много добро състояние са, скоро ги бронзирах и са все още свежи! Единият е драснат по ръба, вижда се на снимките. Цена - 40 лв. 088 774 75 12 или ЛС
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Надолу 30 лв.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    Коментар


      #3
      Вече са в София, в района на "Арена-Запад"! За оглед - среща на паркинга
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
      Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
      Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

      Коментар


        #4
        Re: Тасове 14"

        la squadra azzurra написа:
        В много добро състояние са, скоро ги бронзирах и са все още свежи! Единият е драснат по ръба, вижда се на снимките. Цена - 40 лв. 088 774 75 12 или ЛС
        Добре де, тези с какво са по-добри от тези чисто новите във всеки магазин за 20 лева?

        Коментар


          #5
          да не са с вграден телевизор
          FIAT ili FERRARI se tam
          FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
          FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
          FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

          Коментар


            #6
            Колеги ,ама Вие май не знаете едни оригинални тасове какво представляват!?Едни хубави тасове си струват парите! Пък и тези са с хубав вид!Оригиналните тасове са по-пластични от тези за 20 лева ,тези евтините се чупят много лесно!Животът на оригиналните е няколко години ,нещо с което другите не могат да се похвалят!Казвам го от личен опит!Успех с продажбата колега ,тасовете си струват парите!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #7
              Predatorsi написа:
              Колеги ,ама Вие май не знаете едни оригинални тасове какво представляват!?Едни хубави тасове си струват парите! Пък и тези са с хубав вид!Оригиналните тасове са по-пластични от тези за 20 лева ,тези евтините се чупят много лесно!Животът на оригиналните е няколко години ,нещо с което другите не могат да се похвалят!Казвам го от личен опит!Успех с продажбата колега ,тасовете си струват парите!
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

              Коментар


                #8
                Predatorsi написа:
                Колеги ,ама Вие май не знаете едни оригинални тасове какво представляват!?Едни хубави тасове си струват парите! Пък и тези са с хубав вид!Оригиналните тасове са по-пластични от тези за 20 лева ,тези евтините се чупят много лесно!Животът на оригиналните е няколко години ,нещо с което другите не могат да се похвалят!Казвам го от личен опит!Успех с продажбата колега ,тасовете си струват парите!
                Ооо да потрвърждавам!! Разликата е като при това да си купиш маркова стока и менте!! Някой тасове са вечни даже стига да не ги удряш!! Аз на типото съм правил резки завой, удряне в дупки... не падат и не падат и даже и ръбче нямат счупено!!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  И аз имам такива като горе на снимката.......но си взех допълнителни джанти за зимата за отпреде... и те по издадени... чак след това го усъзнах и на тях не влизат тия красиви тазове...затова се принудих да отида и да си зема 4 таза комплект за 15 лв... имат фаца но до кога ще издържат...иначе тазовете са перфектни имам такива на терасата мно красивиуспех колега
                  Fiat Brava 1.6 16V 2001

                  Не на войната по пътищата !
                  http://media.causes.com/ribbon/478500

                  Коментар


                    #10
                    Продадени ли са , защото имам интерес
                    Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                    Коментар

                    Working...
                    X