Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна гуми: цена??!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна гуми: цена??!!

    Здравейте!!Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!!Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!?

    #2
    Във Варна за демонтаж, монтаж на гума и баланс цената е 6 лв. на бройка.

    Коментар


      #3
      На мене в Плевен ми взеха 18 кинта за 4-те гуми....монтаж,демонтаж и баланс.
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        Точно за описаната процедура платих 10 лева, в тази цена е включен монтаж на гумите в/у джантите, проверка и подмяна на винтили, баланса и тежестите, и напомпване (което е безплатно де ) Сега имам 2 готови за монтаж джанти с гуми. Когато застудее - сам ще си ги сменя, а миналата година платих по 15 лева есента и пролетта.

        Коментар


          #5
          Re: Смяна гуми-цена??!!

          andreigg написа:
          Здравейте!!Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!!Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!?
          Какъв е размера на гумите? Това има значение.
          Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Точно за описаната процедура платих 10 лева, в тази цена е включен монтаж на гумите в/у джантите, проверка и подмяна на винтили, баланса и тежестите, и напомпване (което е безплатно де ) Сега имам 2 готови за монтаж джанти с гуми. Когато застудее - сам ще си ги сменя, а миналата година платих по 15 лева есента и пролетта.
            10 за едната или за двете?

            Коментар


              #7
              Re: Смяна гуми-цена??!!

              baracuda написа:
              andreigg написа:
              Здравейте!!Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!!Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!?
              Какъв е размера на гумите? Това има значение.
              14-ки

              Коментар


                #8
                Здравейте!! Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!! Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ако си ги монтирал в Диана,е нормално.Там монтажът е най скъп.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  #9
                  petio4528 написа:
                  Здравейте!! Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!! Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ако си ги монтирал в Диана,е нормално.Там монтажът е най скъп.
                  В краипътна кумаджииница..............мамка им..........!!!! Ама аз съм за е..........не!!!!

                  Коментар


                    #10
                    Многооо бе!!! Цолажа нема значение

                    Коментар


                      #11
                      andreigg написа:
                      В краипътна кумаджииница..............мамка им..........!!!! Ама аз съм за е..........не!!!!
                      Ами пита се предварително.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        Plastex написа:
                        Ами пита се предварително.
                        Абсолютно! Защото, ако не питаш може да ти кажат и 40лв!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Значи мога да цитирам нашия ценоразпис:монтаж/демонтаж - 3 лв.баланс - 3лв.Само, че ти имаш 2 монтажа, което е равносилно на монтаж/демонтаж!демек - имаш 3 лева общо за монтирането на гумите върху джантите и още два баланса по 3 лв.Общо всичко прави 3х3=9 лв. крайната сума!Като в случая монтирането на новите гуми на колата е безплатно!Това е ценоразпис за леките автомобили и няма значение колко цола са, нито дали са алуминиеви джантите или стоманени! Баланса също няма значение дали е с лепящи тежести или с пластинки!Има значение ако гумите са за микробус - тогава монтаж/демонтаж е 4 лева, а баланса си е пак 3 лева!

                          Коментар


                            #14
                            Значи сменях 4 гуми преди 5 дни.За монтаж/демонтаж и баланс за 13 цола железни джанти ми взеха 48лв.За монтаж/демонтаж и баланс за 15 цола алуминиеви джанти ми взеха 66лв.Там където ходих аз се гледа всичко цолаж,размер на гумите дали са метални или алуминиеви джантите.
                            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                            Коментар


                              #15
                              andreigg написа:
                              petio4528 написа:
                              Здравейте!! Колко струва да ми монтират 2 гуми върху 2 джанти/голи-без гуми/ и да им направят баланс!! Одрусаха ме 18 лева!!!Ами ако бяха 4 със монтаж и демонтаж.............!!!? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ако си ги монтирал в Диана,е нормално.Там монтажът е най скъп.
                              В краипътна гумаджииница..............мамка им..........!!!! Ама аз съм за е..........не!!!!
                              Да не е тази - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E8%E4%F1%EA%E8
                              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                              Среден разход на газ

                              Коментар

                              Working...
                              X