Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Croma 2.0 16V 136hp 1000лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Croma 2.0 16V 136hp 1000лв.

    Съдържание на обявата: Марка: Fiat Модел: Croma Двигател: 2.0 16v Цена: 1000 лв. Дата на производство: юни 1993 г. Пробег: 113000 км Цвят: Сив Характеристики: 4(5) ВратиABSБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматроникКсенонови фаровеМеталикСерво управлениеХалогенни фаровеЦентр. заключване Допълнителна информация:колата е с проблем в скоростната кутия.двг-работещт сменени 4 амортисиора-газови вьзможен всички данъци са платени. бартер за лада 0896468584-Гошо

    #2
    защо толкова евтино и аз имам крома ама 8в, та ако проблема е само в кутията смени я и се радвай на самолета, тва е ебати звяра кромата. сори за офф-а ако кажеш ше го делна
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ами да ти кажа взех я и с голям мерак я правих смених всичко по окачването обаче като стана този проблем се оказах без пари и заради това съм готов да я бартя за лада че поне да имам какво да карам.

      Коментар


        #4
        Колега днес имах път към Италианеца и понеже мернах твоя пост - питах и има такава кутия и струва 180 лв, само иска старата за мостра, замисли се дали не е по-добре да си я оправиш
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          Aха мерси много за информацията а съединител колко ще струва.

          Коментар


            #6
            снимки има тук http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=24464

            Коментар


              #7
              за типо,навит ли си за бартер,но без газова

              Коментар


                #8
                Съгласен съм за Типото но пари за доплащане нямам, ако имах аз щях да си я оправя.

                Коментар


                  #9
                  Strabex написа:
                  Съгласен съм за Типото но пари за доплащане нямам, ако имах аз щях да си я оправя.
                  какво има платенокъде са скороститекакво им еако може снимки да дадеш на скоростите (отвсякъде)проблеми с двигателя има литипото го давам без газова уредбаи на колко км е Сливен от София

                  Коментар


                    #10
                    Двигателя няма нищо за правене по него. Моторът е добър. Всички данъци да платени до края на 2005. Скорости свалени, колата е подготвена за новата скоростна. На старата е счупен кожуха, могат да се използват много неща от нея. Колата се нуждае от нов съединител. Сливен е на 280км. Колата трябва да се вземе на платформа понеже са откачени полуоските. На Типото всичко платено ли е?

                    Коментар


                      #11
                      да на типото всичко му е платено,тех.преглед е до август 2006снимки на скоростите може лиевентуално ако се развият нещата да си купя от тук скорости да ги сложа при вас и да си я докарам

                      Коментар


                        #12
                        Утре ще снимам скоростната кутия. Застраховката изтече преди 1 седмица. Ако питаш мен колата няма да я сглобиш бързо понеже е разкачен АБС-а колектори и др. които пречеха за махането на скоростите.

                        Коментар


                          #13
                          хмм я снимай направо и отдолу колата да видя за какво става въпросна типото му тропа нещо от дясно,ама нямам представа какво е

                          Коментар


                            #14
                            Утре ще ти пратим снимки за пълното състояние на колата.

                            Коментар

                            Working...
                            X