Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купе 1.8 vs БМВ E 36

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купе 1.8 vs БМВ E 36

    Здравейте колеги,.... иии колежки (ако има такива) :D Нека споделя нещо случило ми се тая вечер!Карам си по един широк булевард в Мнт, на 3та с 30-40 и гледам отзад в далечината еднин бързо приближаващ субект, каращ на халогени. Заприлича ми на ГУОФФФ ма не бях сигурен.Увеличих скоростта на 70-75(трябваше да върна 2ра и да го поизчакам!) и той вече ме понастигна-видях БМВ. В момента в който го познах на около 20 метра зад мен, настъпих, но той приближаваше напористо-явно беше набрал яко. След секунди се позравнихме и бяхме с около 115-120. От тоя момент започвах да му дърпам- особенно след 120, но уви аз карах в дясната лента а той в лявата и в далечината кола-той намали и гонката приключи. Доколкото си познавам вече колата тоя нямаше шанс до прекъсвач на 3та. За 4та не говорим дори.Та ВЪПРОСЪТ: Какво беше това. по пътя на логиката изключвам 1.6, 1.8-115 к.с. 1.8 ТДС-90 к.состават 3ва възможни варианта:-1.8 IS -143 к.с-2.0 - 150 к.с-2.5 ТДС - 143 (най-малко вероятен от възможните според мен). Доколкото знам вървят повече от мен.Кво бихте казали ?
    coupe 1,8 16V

    #2
    По скромно мнение,най -вероятно е бил 318 ис.Доста разпространени са сред "рацерите".320 е шестак-някак си не ми се вижда логично да го дръпнеш баш там където е силен-при по висока скорост.-след 120.

    Коментар


      #3
      не знам ква ти е колата но и трите изброени по-долу, след 2-ра дърпат много здраво
      fiat punto

      Коментар


        #4
        колата си е 1.8 131кс. и аз за тва питам, щото беше логично обратното-от старт да съм по-пъргав, и за тва като видях БМВ нащрапих педала...... 2.5ТДСа го почти изключвам той е с "не много дълги скорости" и тея 6цилиндъра дизел..... въпроса е кой е послабия 2.0 или 1.8ис
        coupe 1,8 16V

        Коментар


          #5
          SHB написа:
          По скромно мнение,най -вероятно е бил 318 ис.Доста разпространени са сред "рацерите".320 е шестак-някак си не ми се вижда логично да го дръпнеш баш там където е силен-при по висока скорост.-след 120.
          "рацер" , после питах един приятел, и тоя рацер се оказа ченгесар! Дааа полицайче, аз даже после го засякох и го последвах да го питам къв му е мотора, ма един ми каза "мани по-добре недей че е полицай"... не че тва ме спря де, но незнаех кой е а да питам всеки в бензиностанцията (беше спрял пред 1 бенз. станция)... ето виждате ли на кво ни учат и подстрекават да вършим властта...... ние мирните фиатаджиии
          coupe 1,8 16V

          Коментар


            #6
            И трите са едакво зле ,дори 6така 150 е куцо магаре,вади го само на звук.
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #7
              авее ... зле.зле за конете си. за мощността си уж (не съм карал БМВ) не вървят а ако е шестак все пак има по-голяма площ на буталата, респективно Мв. знам ли з тва питам кой е най-вероятния мотор.... ма се изкефих на макс. до са не бях се порил с БМВ
              coupe 1,8 16V

              Коментар


                #8
                да ги ..а и бмв-тата.ако не е 2.5 не ми говори.не съм карал ама съм се возил в is-ка и ти казвам мъкаааааааааа..признавам визията я имат.и всичко спира до тук.
                fiat bravo 1.6 16v gt
                fiat marea 1.9 8v jtd
                fiat punto 1.7 td
                fiat marea 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  на мен не ми харесват Е36 и на екстериор и на интериор.Плаша се да не би купето ми да не върви а оня да е бил 1.8 115 кс .... което е почти невъзможно........ знае ли човек
                  coupe 1,8 16V

                  Коментар


                    #10
                    намери си като твоито купе и се дръпнете ии така
                    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                    Коментар


                      #11
                      Replay написа:
                      И трите са едакво зле ,дори 6така 150 е куцо магаре,вади го само на звук.
                      Абе един познат има е 34 520.Като знам това чудо колко върви си представям тройката.А да не говорим ,че 318 и 320 са иm най-малките предлагани двигатели.Както на типото 1.1... Нагоре стигат до 335 без да броиме М-ките.

                      Коментар


                        #12
                        SHB написа:
                        Replay написа:
                        И трите са едакво зле ,дори 6така 150 е куцо магаре,вади го само на звук.
                        Абе един познат има е 34 520.Като знам това чудо колко върви си представям тройката.А да не говорим ,че 318 и 320 са иm най-малките предлагани двигатели.Както на типото 1.1... Нагоре стигат до 335 без да броиме М-ките.
                        Колко върви? Колкото JTD 105 или 1.6 16V
                        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                        I am in love with my cars

                        Коментар


                          #13
                          Абе то бива, бива фенщина, ама вие тея БМВ-та ги изкарахте ептем куци коне...Айде малко по-трезво гледайте на нещата. Горния пост въобще няма и да го коментира, несериозен е просто. Дали е ИС или 20-ка няма никакво значение, вървят еднакво. 2.5ТДС-а пак е горе-долу на кантар. Според мен или е била някоя 18-ка 115 кс. или е поредното издухано БМВ.

                          Коментар


                            #14
                            Влади написа:
                            Абе то бива, бива фенщина, ама вие тея БМВ-та ги изкарахте ептем куци коне...Айде малко по-трезво гледайте на нещата. Горния пост въобще няма и да го коментира, несериозен е просто. Дали е ИС или 20-ка няма никакво значение, вървят еднакво. 2.5ТДС-а пак е горе-долу на кантар. Според мен или е била някоя 18-ка 115 кс. или е поредното издухано БМВ.
                            Ти пък ги издигаш на пиедестал,а имал ли си досег до такива БМВ-та,еми незнам как да се изразя ама за 6 цилиндъра да изкараш 150 коня си е смешно,на въртящ момент и максимална скорост долу горе са го докарали,но сравнено с едно ХГТ си е направо смешен този 6так и като ускорение и като максимална скорост
                            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                            I am in love with my cars

                            Коментар


                              #15
                              Ми сигурно съм имал досег, щом ги коментирам. И къде видя да хваля нещо, камоли да издигам на пиедестал? С тея коментари меко казано се изхвърляш Обоснови се и кажи с какво единия двигател е по-добър от другия, щото направо голословничиш.

                              Коментар

                              Working...
                              X