Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви крушки за типото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви крушки за типото?

    Здравейте.Спешно ме интересува какви крушки за фаровете да взема за ФИАТ ТИПО 1.4бих отделил 20-25 лв.Ако може снимики или поне какво да гледам като си избирам крушките.Благодаря ви предварително
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    #2
    Аз бих ти препоръчал Osram Night Breaker , ако пък не те остройва цената вземи Osram Silverstar ...цената на крушките е според вида им H1,H3,H4,H7 ... не си споменал какви са на Tipo-то
    Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

    Коментар


      #3
      Martin’s написа:
      Аз бих ти препоръчал Osram Night Breaker , ако пък не те остройва цената вземи Osram Silverstar ...цената на крушките е според вида им H1,H3,H4,H7 ... не си споменал какви са на Tipo-то
      Тези Osram има ли значение какви са мойте или са "универсални"А колкото до H1-H7 сега ще сваля мойте и ще видя че мн мн не разбирам
      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

      ZFA16000002608488

      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

      Коментар


        #4
        Ами ти като видиш какви са твойте такива трябва и да вземеш след това ...Мисля , че твойте са H4 , но все пак провери като свалиш крушката на нея пише !Тези ти ги препорачвам защото светят доста добре,по бяло и малко по силно отобикновените ...Ето разликата между Night Breaker и обикновена крушка:http://forum.fiat-bg.org/files/night...erstar_115.gif
        Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

        Коментар


          #5
          Н4 са крушките на фаровете на типо-то, но тия найтбрейкър са действително много яки!

          Коментар


            #6
            ///// написа:
            Н4 са крушките на фаровете на типо-то, но тия найтбрейкър са действително много яки!
            Мда взех си обаче мн разсеяно светят що така.Те и другите крушки така ми светят.Нещо не е както трябва.
            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

            ZFA16000002608488

            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

            Коментар


              #7
              nanobanano написа:
              ///// написа:
              Н4 са крушките на фаровете на типо-то, но тия найтбрейкър са действително много яки!
              Мда взех си обаче мн разсеяно светят що така.Те и другите крушки така ми светят.Нещо не е както трябва.
              ами или фаровете на са ти оригинални и затова не насочват светлината добре или пък искат настройване
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Аз само си почистих рефлекторите и приятелите които возя ме питат дали не карам на дълги! Много хубави фарове има типото - не би трябвало да "разсейва"! Освен, ако рефлекторите не са вече рефлектори, а нещо друго... обикновена пластмаса може би! Понякога се получава, ако караш без гумения щит на крушката!

                Коментар


                  #9
                  nanobanano написа:
                  ///// написа:
                  Н4 са крушките на фаровете на типо-то, но тия найтбрейкър са действително много яки!
                  Мда взех си обаче мн разсеяно светят що така.Те и другите крушки така ми светят.Нещо не е както трябва.
                  Ами ако светят така или трябва да ти се регулират фаровете или има някакъв проблем с рефлекторитекойто разсейва светлината , виж дали са мръсни - това е по добрия вариант , по лошото ще е ако са сенапукали колекторите ...
                  Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

                  Коментар


                    #10
                    За сега ще оставя този проблем понеже имам страшно много проблеми които трябва да оправям.Благодаря за отговорите
                    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                    ZFA16000002608488

                    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                    Коментар

                    Working...
                    X