Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хамилтън - шампион!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хамилтън - шампион!!!

    Никак не ми е приятно, но фактът си е факт. Досста напрегнат финал. Един от най-оспорваните , които съм гледал. Мноооооооооооо ме е яд!!!!!!Както и да е Маса беше невероятен!!!!!
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    #2
    и на мен ми стана много тъпо все си мисля че един истински шампион трябва да завърши с победа но от друга страна там са едни сметки......
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      На печелившите - честито. Как да не го е яд човек за гръмналия двигател на Маса в последната обиколка в Унгария?
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        това епоздравления за Хамилтън и отбора музаслужи си титлатаза пореден път се доказа че всяка точка има огромно значение
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          нищо не е залужил .. късмета за него си свърши работата, не само в това състезание
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            uBoy написа:
            нищо не е залужил .. късмета за него си свърши работата, не само в това състезание
            И аз мисля, че си я заслужи, защото каквото и да е ставало през сезона това последно състезание си беше много добре построено от Мерцедес.. Хамилтън претпочете малко по голяма пасивност, но за щастие не изгуби. Честито на Хамилтън и късмет на всички за следващия сезон

            Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
            ex:Opel Kadett 1.3
            ex:Fiat 125p
            ex:Москвич 412

            Коментар


              #7
              vaskobravo написа:
              и на мен ми стана много тъпо все си мисля че един истински шампион трябва да завърши с победа но от друга страна там са едни сметки......
              И аз съм на това мнение - Или всичко ,или нищо...Ама тези сметкиии...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Колкото и да не обичам Ферари (но непоклатим фен на Кими и финландската автомобилна рали-школа) искренно съжалявах за загубената световна тила за Маса. Той я заслужаваше. Само за три завоя шампионата за него се обърна с краката нагоре. Негри ще управляват света - това ще си проличи и след два дена (президентските избори в Щатите).

                Коментар


                  #9
                  Много ме е яд, таман се зарадвах и после......да не говоря и за жалните физиономии от бокса на ферари, първо скачат от кеф и в един момент к.р.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    е хайде сега, късмет...не може да казваме на бялото чернонашите хора направиха много грешки през сезонаМаса направи 3-4 фатални грешкиотборът още 2-3, както и две изпуснати 100% победипрекалено много савъпреки това има най-много победимисля че трябва да се върне старата точкова система10-6....
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Ами нали точно заради ферари я махнаха
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар


                        #12
                        И Хамилтън и Маса са ми еднакво несимпатични Но това последно състезание беше едно от най-невероятните, които съм гледал! Колкото се радвам за единя, толкова ми е жал за другия. Иначе щеше да е обратното. Малко ми е мъчно за бразилците. Честито и успех в бъдеще!Страшно много съжалявам и сърцето ми се къса за брата поляк Кубица Най-добрият през сезона! Дано догодина БМВ да дръпне още малко с техниката! Щеше да е още по-откачено състезанието, ако трима се чепкат за титлата, ама нейсе!Поздравления и за Рено!ПП- светът няма да се управлява от черни, а от полу-черни И двамата са смесени с русо Ямайка-нов световен лидер!!!
                        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                        Коментар


                          #13
                          vesko написа:
                          Ами нали точно заради ферари я махнаха
                          не мисляМикеле си ги биеше като тъпани :D
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Точно! Направиха го, за да нарушат хегемонията на Шумахер и в същата година той много "оспорвано" стана шампион пред Райконен с 2 точки, ако не се лъжа.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Честито на мен, като фен на Хамилтън може би единствения в този форум каквото и да говорите, Хамилтън си заслужи победата, въпреки че не бих се учудил за пореден път да измислят нещо и да го сведат с една позиция назад!!!хамилтън е номер 1, а видяхте ли гаджето му
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X