Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 2.0 20v Продадена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 2.0 20v Продадена

    Продавам фиат браво 2.0 20V-Колата е прескочила ремъкЦена 2000лв-Коментар147Hp1997г.2 вратиКлиматик Ляти джантиЕл.огледалаЕл.стъклаЦентрално2 AirbagsABSХидравликаЧупещ воланНов вносСнимки утре,телефон за връзка-0888066013-Владо

    #2
    http://www.rallyrally.snimka.bg/albu...d=304151Ето и обещаните снимкип.п. Дано модераторите не ми се разсърдят

    Коментар


      #3
      Колега цена за праговете?

      Коментар


        #4
        колега ще изчакам една седмица и тогава я рязпярчетосвам

        Коментар


          #5
          С какво окачване е колата?

          Коментар


            #6
            Пу за мен дясно странично огледало и предната броня , без халогени и капачките за тях , както и маркуча със спортния филтър колега .Чакам цена колега и да идвам :D

            Коментар


              #7
              sUkI написа:
              С какво окачване е колата?
              Колега ще те излъжа ако ти кажа,тръгна ли да я разглобявам ще ти кажа,докато си я карах возеше доста стегнато и добре се държеше в завоите,а по принцип и е по нисичка ще проверя и ще пиша

              Коментар


                #8
                rally_86 написа:
                sUkI написа:
                С какво окачване е колата?
                Колега ще те излъжа ако ти кажа,тръгна ли да я разглобявам ще ти кажа,докато си я карах возеше доста стегнато и добре се държеше в завоите,а по принцип и е по нисичка ще проверя и ще пиша
                Ок колега,пиши ми на лично като провериш

                Коментар


                  #9
                  Колеги колата вече е на части,цени народниВсички цени се коментират,Всичко по колата е здраво и работи,без мотора-утре го разглобявам да вида кво му е

                  Коментар


                    #10
                    колега интересува ме буксата на дебитомера с колко кабела е ако може снимки че ми триябва за друга кола и цена

                    Коментар


                      #11
                      Колега интересуват ме джантите цена?
                      FIAT PUNTO 55 SX
                      FORZA ITALIA

                      Коментар


                        #12
                        за буксата утре снимки и цена ,джантите маи заминаха утре ще имам потвърждение ако не ще ти пратя снимки и цена

                        Коментар


                          #13
                          Вратата на багажника и волан какви пари?Цвета на колата е черно нали?
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            имам ги,цени на лични,всички цени подлежат на коментар

                            Коментар


                              #15
                              Колега цени за праговете, също и за дръжките

                              Коментар

                              Working...
                              X