Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тотална разпродажба на летни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тотална разпродажба на летни гуми

    гумите са с размери 14/15/16" всякакви размеригумите стават за каране повтарям стават закаране просто имам стасшно много и искам да ги исчистя малко защтото ми идват страшно много зимни,за повече от четери има и остъпка приемам и бартерител.: 0878/ 555-775 и 0897/ 44-43-46Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    mnogo gumi na edro i drebno

    #2
    ами хубаво колега, ама гуми без снимка та да ги види човек няма как да си купи, а мисля няма да има много колеги в карлово да ти дойдат на крака. така че- снимки
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ?

      колега имам над 400 гуми на склад,който иска само казва и правя снимки само ми казваите какъв размер
      mnogo gumi na edro i drebno

      Коментар


        #4
        195/55/15?
        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

        Коментар


          #5
          195/50/15 и 205/50/15ако предложиш нещо добро може да се разкарам до Карлово
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #6
            Въпроса ми е следния ако не беше тотална разпродажбата на гумите каква е цената им за брой?Карлово ми е близо и не ми пречи да отскоча ,но ако е тотална разпродажбата май трябва да смъкнеш още цените.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              /

              имам 195/55/15 фаерстоун 5 мм. - 50 лв. два бр.колега имам 195/50/15 утре имам пЪт ако искаш ми звЪнни утре по някое време да се разбереме ми разбира се, че цените подлежат на промяна, ако се вземе количество, а то над четИри бр.
              mnogo gumi na edro i drebno

              Коментар


                #8
                d

                Колега я кажи имаш ли зимни и ако имаш да дойда да погледна .Размера които ми трябва е 175/65/14 .Горе долу какви са ти цените и хубави ли са гумите ,аз съм от Пловдив и си ми на близко
                Nissan Primera 1.6 16v P11
                ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  верно колега зимни имаш ли и на каква цена са. утре да мина да видя да Обуем каляската къде си в карлово 195/55/15 ми трябват
                  BMW E39 2.5I
                  http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                  Коментар

                  Working...
                  X