Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto GT

    Здравейте .От 2 дена съм собственик на Фиат Пунто GT и ще съм ви много благодарен ако споделите опит и полезни съвети .На първо време ако може да ми кажете с какво масло ще е най-добре да го карам и ако може да ми препоръчате някои сервиз където да си карам колата защото не искам да я карам на места където тепърва да се учат на нея, а колата уникално много си ми харесва и не искам да експериментирам с неостановени сервизи .Благодаря
    Слагайте си коланите

    #2
    Re: Fiat Punto GT

    BOIT написа:
    Здравейте .От 2 дена съм собственик на Фиат Пунто GT и ще съм ви много благодарен ако споделите опит и полезни съвети .На първо време ако може да ми кажете с какво масло ще е най-добре да го карам и ако може да ми препоръчате някои сервиз където да си карам колата защото не искам да я карам на места където тепърва да се учат на нея, а колата уникално много си ми харесва и не искам да експериментирам с неостановени сервизи .Благодаря
    Мотул , брат - 6100 да речем , но ако ти се дават пари може и 300V CompИнак за сервиз - има ли и нещо , че искаш да я водиш на доктор ?

    Коментар


      #3
      За сега нищо й няма аз преди да я вземя и направих пълна диагностика в Дунев и нищо и нямаше но се интересувам попринцип .Има ли начин да разбера дали е сменян ремъка без да се отваря мотора защото момчето от което я взех казва че го е сменил преди 10000 но на мен ми се ще да разбера със сигурност че е сменян защото с ремук шега не бива.И още нещо може ли да ми кажете кога има срещи на клуба аз погледнах в темата за срещите ама нещо нищо не разбрах.
      Слагайте си коланите

      Коментар


        #4
        BOIT написа:
        ............ .
        Щом си я вземал сега ще съм ти благодарен ако ми кажеш колко пари даде за нея.Аз смятам да се обзаведа с такава обаче във Варна няма, и смятам да идвам до Софето там до горубляне.Трябва ми девица нищо да не и е правено и пипано.Е чи сигурно си търсил преди да купиш тази и сигурно си в час за това та питам.

        Коментар


          #5
          Честно казано въобще не съм търсил такава търсих си Саксо 16V VTS и случайно реших да погледна Фиатите Пунто специално аз исках малка спортна кола и точно като теб исках нищо да не й е пипано ама нищо нито брони нито по мотора нито по интериора и съвсем случайно намерих тая видях я и се оказа много читава и я взех.За Горубляне ходих там преди 1 седмица и шанса там да намериш такава според мен е почти никакъв по-добре в мобиле.бг няма смисъл да идваш до софия заради Горубляне но това е мое мнение.Взех я за 5650 1995година с всички екстри без клима което в сервиза ми казаха че е по добрият вариант на 92000 (тва се сешташ че е много съмнително) и по нея нищо не е правено.
          Слагайте си коланите

          Коментар


            #6
            Мерси за бързия и изчерпаятелен отговор,обаче в София ако няма във Варна смятаи че самите GTта са сигурно 10на камо ли да се продават,от там на татък да са читави и тн.В мобилето ги гледам едни и същи и те пак в София.

            Коментар


              #7
              Мииии незнам човек какво да ти кажа с риск да те подразня за което извинявай преди карах Ситроен Ксантия 2.0 123 конски сили и си мислих че колата е динамична ............ е няма такова нещо тва Пунто е няма такава динамика просто минава 3000 оборота почва да помпи турбината и в следващия момент си в багажника на тоя отпред.Ако намериш такава запазена и здрава и ако наистина търсиш бърза кола ТОВА Е .Успех в търсенето.
              Слагайте си коланите

              Коментар


                #8
                Най добре ще бъде да си погледнеш в книжката за маслото.
                Господ пред мен, аз по него с Уно 1.3 70s

                Коментар


                  #9
                  За маслото освен jorko още двама човека ми препоръчаха това на Мотул 6100 и мисля такова да си сложа
                  Слагайте си коланите

                  Коментар


                    #10
                    За търсенето на beer, преди седмица видях едно Браво GT 147кс 96-97г мисля че беше 6000-6500, и Пунто GT видях, ама нещо не ми хареса
                    ALFA ROMEO 145 1.3 boxer
                    АLFA ROMEO 146 1.4TS
                    FIAT PUNTO 1.9JTD/баща ми пак се уреди/

                    Коментар


                      #11
                      boian написа:
                      За търсенето на beer, преди седмица видях едно Браво GT 147кс 96-97г мисля че беше 6000-6500, и Пунто GT видях, ама нещо не ми хареса
                      Бравото ма кефи ама само външно,искам турбо кола да усещам паура.

                      Коментар


                        #12
                        Относно пауара днеска като намокри не можеше да хване пътя при положение че предните гуми не са особено зле и са зимни :D та в тоя ред на мисли определено няма място за сравнение на Браво GT и Пунто GT
                        Слагайте си коланите

                        Коментар


                          #13
                          Какво представлява Bravo HGT като мотор имам предвид
                          Слагайте си коланите

                          Коментар


                            #14
                            BOIT написа:
                            Какво представлява Bravo HGT като мотор имам предвид
                            Расположение двигателя Спереди, поперечно Объем двигателя 1998 см3 Количество цилиндров 5 Тип цилиндра Рядный Диаметр цилиндра 82 Cтепень сжатия 10.1 Газораспределительный механизм dohc Количество клапанов на цилиндр 4 Мощность 147/6100 л.с Крутящий момент 187/4500 н*м Топливо АИ-95 Копи пеист от auto.ru Надявам се да разбираш руски :D ,то няма много за разбиране де

                            Коментар


                              #15
                              Сетих се .То и аз го имам тоя сайт ама защо не погледнах там първо ........Мерси все пак
                              Слагайте си коланите

                              Коментар

                              Working...
                              X