Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно Фиат Типо 1,6 i.e на части!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно Фиат Типо 1,6 i.e на части!!!

    фиат типо 1994г, тъмно зелен металик с газова уредба 1.6 скоро пребоядисано с ново предно стъкло и нови странични огледала.ударено отпред! колата се продава на части! който иска с малко ремонт може да си я направи и да я кара! 0889209015
    Прикачени файлове

    #2
    Дай снимки и ще имаш по голям успех.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Re: Спешно Фиат Типо 1,6 i.e на части!!!

      Krassimir написа:
      фиат типо 1994г, тъмно зелен металик с газова уредба 1.6 скоро пребоядисано с ново предно стъкло и нови странични огледала.ударено отпред! колата се продава на части! който иска с малко ремонт може да си я направи и да я кара!
      трябва ми панел за дигитално ПАРНО с такова ли си
      FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 2002 81kw ELX 110 катърчета FIAT TEMPRA SX 1.6i.e.cat 1991 тънка пиличка,която не е мирисала бензин от 2005 г.

      Коментар


        #4
        Аз пък веднага си заплювам от така ценените сред собствениците на Типо, решетки на предните говорителчета - обаче само ако са от мрежестите.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          dannybo написа:
          Аз пък веднага си заплювам от така ценените сред собствениците на Типо, решетки на предните говорителчета - обаче само ако са от мрежестите.
          Как ме изпревари....

          Коментар


            #6
            искам сники на отворите от които вее топлото през зимата. тези на централната конзола. цена също

            Коментар


              #7
              dannybo написа:
              Аз пък веднага си заплювам от така ценените сред собствениците на Типо, решетки на предните говорителчета - обаче само ако са от мрежестите.
              Аууу вече 3ма човека ли търсим едно и също нещо! Обикновенно аз питам за такива дреболий! :D
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                задна лява дръжка , тази която е над вратата и кожата на ръчната спирачка?
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар

                Working...
                X