Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.4 турбо!!ВЪЗМОЖЕН Е БАРТЕР+нови снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.4 турбо!!ВЪЗМОЖЕН Е БАРТЕР+нови снимки

    Да започна от там че снимките ще ги кача малко по-кЪсно Ето за какво става въпросгодина: 1998-септемвриЦвят: Жълтекстрите са ви ясни,но все пак-2(3) Врати, ABS, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Климатик, Ксенонови фарове, Лети джанти, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеКилометри-163000нов внос е била февруари 08г. от тогава до сега е претарпяла доста промени,но за това ще напипа по долуКолата е с чисто нова турбина(хибридна) (не рециклирана) и блоу офф също,чисто нов вал пейпар,огромен чисто нов кулер,цяла спортна генерация-чисто нова.Колата е без забележка,състоянието й ,сащо.Колата се потдържана единствено и само в Цунами-тунинг.Не е закачана на дино,но ориентировачно е около 165+ коня Колата има добра музика(хертц).Чисто нови зимни гуми 185/55/14-Ласса(22.11.200Чисто нов ксенон(4200К)ЦЕНА 6400 лева!!ВЪЗМОЖЕН Е БАРТЕРтел.: 0896/ 68-00-55гр.София
    Прикачени файлове

    #2
    Еееееее как не ти жал да продадеш хубавото пунто Но се пак успех в продажбата пунтака е мн добър

    Коментар


      #3
      Хубавелка бре,що е продаваш???Ти си знаеш де!
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #4
        Don Emo написа:
        Еееееее как не ти жал да продадеш хубавото пунто Но се пак успех в продажбата пунтака е мн добър
        мерси колега.жал ми е повярвай ми,но поне се надявам някои да оцени труда ми

        Коментар


          #5
          J T D написа:
          Хубавелка бре, що е продаваш???Ти си знаеш де!
          предполагам знаеШ какво е влакче на ужасите ?! просто ми се кара по-голяма кола, това е

          Коментар


            #6
            Пунтото е супер колега. Успех !!! А относно дали някой ще ти оцени труда......аз ти го оценявам, смисъл знам за какво става въпрос,дано и други хора които харесват такава кола да знаят,че да си я купят.
            Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

            Коментар


              #7
              vankatasexy написа:
              Пунтото е супер колега. Успех !!! А относно дали някой ще ти оцени труда......аз ти го оценявам, смисъл знам за какво става въпрос,дано и други хора които харесват такава кола да знаят,че да си я купят.
              Дано да има повече хора като теб значи мерси

              Коментар


                #8
                странна работа! цената маи не ви харесва сигорно мислите 4е като вземете бангия ГТ за 3500 ще сте доволни?! като спрете на 13000 хил си спомнете за мен

                Коментар


                  #9
                  на Италфеста го видях ГТ-то. много ми хареса, добре го огледах пунтото и адски много му се кефех! успех с продажбата колега дано попадне в добри ръце и новия собственик да си го потдържа като теб! УСПЕХ !!!

                  Коментар


                    #10
                    В събота ще кача снимки с всички нови неща които сЪм направил!

                    Коментар


                      #11
                      Колега не че не ни харесва цената , наистина трябва да разбереш че българина търси нов внос кола възможно най евтина а тва че след това ще му легне двойна - няма значение.Айде хвърли един поглед в гаража , виж колко съм дал по моята и ти ми кажи колко трябва да и искам.Никой не оценява това колко сме дали.Поради тази причина в момента си карам колата и освен да сипвам в резервоара друго не правя.Преди време бях на косъм от бартер за такова пунто и добре че не го направих защото колата беше нов внос и за 1 месец се разкапа тотално.Евентуалният кандидат за пунтото да не гледа много а да я грабва че скоро толкова лъскаво и поддържано пунто не е имало!Успех колега!

                      Коментар


                        #12
                        ВЪЗМОЖЕН Е И БАРТЕР

                        Коментар


                          #13
                          re

                          Разбрах че искаш по-голяма, ама посочи педпочитана марка, година, кубици, екстри ,нещо такова.

                          Коментар


                            #14
                            колега ма пак ли на фиатка се насочваш или към друга марка защото ако си заклет фиаткаджия мога да предложа нещо

                            Коментар


                              #15
                              bolreflex написа:
                              колега ма пак ли на фиатка се насочваш или към друга марка защото ако си заклет фиаткаджия мога да предложа нещо
                              смяташ ли че можеш да ме заинтригуваш?

                              Коментар

                              Working...
                              X