Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бях издухан от некакъв Кадет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бях издухан от некакъв Кадет

    здравейте колеги, ето една много странна случка - карам си с купето на магистралата за Бургас и знаете някЪде около 7-8 км. преди да влезете в БУргас е една голяма права та там точно викам сега е момента да настъпя купето и да му се накефя и така карах с 220 задминавах баварки, мерцедеси, джипове, каквото се сетите и нещо много странно ми се случи тъй като карах в лявата половина погледнах си дясното странично огледало и гледам някакъв кадет, ама от онея сещатете се 86-та година идва с голяма скорост и ме разминя сякаш аз карам с 150, а тоЙ с 200, кажете какво е това нещо сега GSI-ка може ли да ми го причини :D п. с.: не е от най-смислените теми, ама толкова странно ми стана, че викам да споделя със съфорумниците
    YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
    Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
    BEGACHKI

    #2
    може и да не е с двигател на опел изобщо ... тук имаше един такъв син драгстер, с голяма тайна под капака.
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      Не искам да те отчайвам,ама има кадети 130 к.с.,които ще си те отвяват когато и както си искат.Казвам го защото гледам,че купето ти е 131 к.с..Да не говорим пък за кадет 2.0 16v GSI 150 к.с.Кофти,ама такваа е реалноста.
      Renault Megane Coach 2.0 16v F7R
      ex Fiat Bravo 2.0 20v HGT
      Fiat Duna 1.1 '87
      ex Fiat Uno 1.3 '86

      Коментар


        #4
        MaLko_NapRaven написа:
        Не искам да те отчайвам,ама има кадети 130 к.с.,които ще си те отвяват когато и както си искат.Казвам го защото гледам,че купето ти е 131 к.с..Да не говорим пък за кадет 2.0 16v GSI 150 к.с.Кофти,ама такваа е реалноста.
        Напълно съм съгласен с колегата точно тези стари кадети са страшни бегачки изобщо не се очудваЙ

        Коментар


          #5
          V@cho написа:
          MaLko_NapRaven написа:
          Не искам да те отчайвам,ама има кадети 130 к.с.,които ще си те отвяват когато и както си искат.Казвам го защото гледам,че купето ти е 131 к.с..Да не говорим пък за кадет 2.0 16v GSI 150 к.с.Кофти,ама такваа е реалноста.
          Напълно съм съгласен с колегата точно тези стари кадети са страшни бегачки изобщо не се очудваи
          при старт от място може, или някакво доускорениеама все пак говорим за скорост от 200+ км/ч...
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            !

            И мене ме съмнява нещо. Наилстина от старт кадета има шанс, от етящ старт пак има. Все пак кадета е 90г.Наистина изглежда странно да те задмине с 200++ По скоро е бил някой назобен. Във Варна има един направен за рали само седалки и кабели има
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              #7
              наистИна е кофти някав назлобЕн кошник да те мине, ама можЕ да е бил 2.0 16V те бягат ....
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                #8
                Sev написа:
                V@cho написа:
                MaLko_NapRaven написа:
                Не искам да те отчайвам,ама има кадети 130 к.с.,които ще си те отвяват когато и както си искат.Казвам го защото гледам,че купето ти е 131 к.с..Да не говорим пък за кадет 2.0 16v GSI 150 к.с.Кофти,ама такваа е реалноста.
                Напълно съм съгласен с колегата точно тези стари кадети са страшни бегачки изобщо не се очудваи
                при старт от място може, или някакво доускорениеама все пак говорим за скорост от 200+ км/ч...
                разбирам ви всички много добре ама точно тук ми стана странно уж е кошник, а пък ме минава с лекота с 220 км/ч не се затрудни или примерно по лека да ме минава ми ей тъй си профуча иначе не се стягам, че ме е минал много добре зна,м че има хиляди коли които могат да ме бият не съм и никакав рейсър, просто обичам адреналина и затова взех купето
                YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                BEGACHKI

                Коментар


                  #9
                  Все пак кадет,GSI, олекотяването от ръждата... доста фактори в + се събират.

                  Коментар


                    #10
                    Колега какъв цвят беше кадета.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      най вероятно е бил 1.6 16v 90 коня както знаем много вървят а може и да е бил с двигател от гоулф

                      Коментар


                        #12
                        1.6 16в не са ли 105 ? Екотека

                        Коментар


                          #13
                          Re: Бях издухан от некакъв Кадет

                          RaggaJungle написа:
                          здравейте колеги, ето една много странна случка - карам си с купето на магистралата за Бургас и знаете някЪде около 7-8 км. преди да влезете в БУргас е една голяма права та там точно викам сега е момента да настъпя купето и да му се накефя и така карах с 220 задминавах баварки, мерцедеси, джипове, каквото се сетите и нещо много странно ми се случи тъй като карах в лявата половина погледнах си дясното странично огледало и гледам някакъв кадет, ама от онея сещатете се 86-та година идва с голяма скорост и ме разминя сякаш аз карам с 150, а тоЙ с 200, кажете какво е това нещо сега GSI-ка може ли да ми го причини :D п. с.: не е от най-смислените теми, ама толкова странно ми стана, че викам да споделя със съфорумниците
                          Колега ,между 1988 г. и 1991 год- има Опел Кадет 2.0/16V-156 к.с..Не се учудвайче с тези 25 к.с. в повече те е духнал, като че ли си спрял. Напълно нормално е.

                          Коментар


                            #14
                            Гонила го е ръждата, та затова е бягал толкова бързо!

                            Коментар


                              #15
                              ///// написа:
                              Гонила го е ръждата, та затова е бягал толкова бързо!
                              е знаЕш ли можЕ и да го е настигнала после :D
                              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X