Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат браво 1.8 16V GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат браво 1.8 16V GT

    Фиат Браво Бензин, 97година Цвят... Светло син металикПробег: 165000кмКлиматик, Ел.стъкла, Ел. Огледала, Оригиналното радио управляващо Чеинджър.Колата е със сменени масла и филтри преди 4 дена, ремъци и ролки преди около 5000 километра, Сменен Съединител преди около 4000км. Газова уредба. Сменен Термостат.. Два предни носача и накрайници. Сменил съм накладките и предни и задни... Задните имат още много живот а предните са наполовина... Също така сменени маншони на карета... Колата е задни 2 колони на кората паинер и две алпин във вратите... Дава се с 4 летни гуми карани само това лято и евентуално 2 зимни карани около 500 км, защото тъкмо купих колата и зимни гуми и зимата свърши. Колата е с железни джанти с тазове, давам и резервни... можеби джантите са малко криви.. Също така сменини 3 гарнета след катализатор. ГРажданска и технически влизащи в сила от 31.10.2008 до 2009 на същата дата. Каско до декември месец тази година .Цена по договаряне на място... тел.0896758754Снимки след 1 2 деназабележки: Левия калник има заблежки по боята. Един заден амортисьор мисля че е изпуснал.
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    Снимки?
    Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
    Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

    Коментар


      #3
      Снимки след 1-2 дена... че фотоапарата ми е в приятелката ми.., а тя е извън софия
      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

      Коментар

      Working...
      X