Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слагайте зимните гуми!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слагайте зимните гуми!!

    Колеги слагайте зимните гуми, понеже тази вечер имах неприятна случка!На един светофар подпрях един джип!! Аз бях напълно виновен понеже бързах и не очаквах да има светофар толкова близо до другия! Познавам си колата и принципно не спира така!! Сега просто се плъзна, а не беше мокро, но по принцип вече времето в София вечер е влажно! Видимо нямаше щети, джипа с боядисана броня нямаше и следa от удар! Човека си опипа бронята, извиних му се и му пожелах лека вечер!! Като се върнах пред нас обаче забелязах че капака точно над решетката е вдлъбнат... Кучета го яли! Така, че не закъснявайте с поставянето на зимните гуми!!Аз си подготвих джантите миналия weekend, сега ще купя четири нови зимни 14-ки Sava Eskimo!!
    Прикачени файлове
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    #2
    кажи сега какви са ти летните гуми, за да не си купуваме такива :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      А защо си мислиш, че зимните гуми биха те спасили в такава ситуация Сняг имаше ли?
      _______
      146 JTD

      Коментар


        #4
        Sev написа:
        кажи сега какви са ти летните гуми, за да не си купуваме такива :D
        Даже и с други да бях, ситуацията пак щеше да е същата!! Спирал съм "екстремно" с тези гуми няколко пъти и съм доволен, все пак колата ми е без абс и знам как да спирам! Но този път просто спирачния ми път беше с една идея по дълъг!! Затова си го направих този извод! Гумите иначе са Maloya Crono 165/70/13 и съм доволен от тях както казах вече!Сняг нямаше, на вид беше сухо, но времето студено, влажно и леко мъгливо!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          не са ли тесни 165/70/13 ?все пак си с типо

          Коментар


            #6
            а

            Тя темата трябваше май да се казва карайте със съобразена скорост, ама както и да е
            Nissan Primera 1.6 16v P11
            ex.Fiat Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              moimoimoi написа:
              не са ли тесни 165/70/13 ?все пак си с типо
              На 1.4 мотора са такива оригиналните!! Вече имам и едни алуминиеви 14-ки за лятото, освен горните железарки за тази зима!! Но това е друга тема! Колега kantarev, смятам че мнението ти е не е необходимо защото още в първия си пост съм поел вина за случилото се! При насъбралите се обстоятелства се получи така! Щети няма, и на теб може да се случи, на всеки може да се случи! Тръгнахме от светофар и двамата и не очаквах 10 метра след него да има друг на който да свети червено! Няма значение, темата я пуснах просто защото вече отбелязвам по-лошо поведение на летните си гуми!!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар

              Working...
              X