Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Механизми за стъклата, копчета, модули за централно и стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Механизми за стъклата, копчета, модули за централно и стъкла

    Ръчни и електрически машинки за предни и задни стъкла на Мареа комби.Ръчни - 15лв/бр.Ел. машинки - 25лв/бр.Копчета за ел. стъкла всякакви (има и кафяви от кожен салон) - 5лв/бр. Модул за предните ел. стъкла, централно и плафон - 30лв/бр.Модул за задните ел. стъкла - 40лв.0898 541880 Иван

    #2
    Колега трябва ми модула за централното....само, че не знам къде се слага и дали ще стане....Ако нямаш нищо напровтив кажи къде си в София да дойда да пробваме дали ще стане?А всъщност не знам дали от Мареа е идентично с това на Браво, заради разликата в броя на вратите.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Колега трябват ми 2 копчета за стъклата, но не съм сигурен дали от марея са същите за браво, предполагам, че са. Другото е дали ще ти се разкарва да ми ги пратиш по куриер.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Мисля, че са различни модулите и за браво не би станало.На орлов мост живея.

        Коментар


          #5
          van_dal написа:
          Колега трябват ми 2 копчета за стъклата, но не съм сигурен дали от марея са същите за браво, предполагам, че са. Другото е дали ще ти се разкарва да ми ги пратиш по куриер.
          Това нямам идея как не съм го видял - явно докато съм писал отговор и ти си постнал....Еднакви са.Ако още ти трябват ще ти ги пратя по куриера, но дай данни на ПМ.

          Коментар


            #6
            Имам и модул за Браво/Брава JTD с плавно гаснещ плафон.

            Коментар


              #7
              Колега, колко пари струва тоя модул за гаснещ плафон и може ли да се монтира на Брава, която е без тази екстра (фабрично). А и може ли да се видим някъде да си купя бутон за ел. стъкло.
              Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
              Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

              Коментар


                #8
                koleff написа:
                Колега, колко пари струва тоя модул за гаснещ плафон и може ли да се монтира на Брава, която е без тази екстра (фабрично). А и може ли да се видим някъде да си купя бутон за ел. стъкло.
                Според мен може да се монтира. Преди малко го пробвах на мареата ми и стана. Предполагам и на Браво/Брава става.Цената е 35лв.

                Коментар


                  #9
                  Това е добре, че "може би" става и за Бравата. Имам и още един въпрос - как точно работи този модул, т.е Светлините изключват ли се след като дам контакт за запалване или при включване на алармата - изгасват ли плавно лампите.
                  Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                  Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                  Коментар


                    #10
                    Колега трябва ми копчето за дясната врата за брава, че малкия му разказа играта.

                    Коментар


                      #11
                      koleff написа:
                      Това е добре, че "може би" става и за Бравата. Имам и още един въпрос - как точно работи този модул, т.е Светлините изключват ли се след като дам контакт за запалване или при включване на алармата - изгасват ли плавно лампите.
                      Модула е запазен за Илко.Когато се даде на контакт и лампите веднага изгасват, но плавно.Щом се изключи мотора и плафоните светват плавно .
                      fihi написа:
                      Колега трябва ми копчето за дясната врата за брава, че малкия му разказа играта.
                      Колега трябва да дойдеш на място, защото копчетата са различни и е проблем да не стане грешка.

                      Коментар


                        #12
                        Останаха само 6бр. кафяви копчета от кола със светъл кожен салон и 3бр. сиви.Виждат се на снимка 1.На снимка 2 се вижда едно "палче" което трябва да имате за да ви станат.Ако на вашите бутони няма това палче 100% ще заяждат.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          хм, това палче...треа да погледна да ли има такова. А иначе точно такъв бутон ми трябва, дори имам нужда само от самия "Палец", т.е без електрониката отдолу. Както и да е!! КАжи ми в къде се намираш, за да си купя.
                          Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                          Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                          Коментар


                            #14
                            Останаха 5бр от кафеникавите.

                            Коментар


                              #15
                              Горе

                              Коментар

                              Working...
                              X