Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланчия Дедра 2000 i.e 8V - 113 коня на части-РАЗПРОДАЖБА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланчия Дедра 2000 i.e 8V - 113 коня на части-РАЗПРОДАЖБА

    колата е тъмно син металик всичко на части включително и мотора колата няма климатик има халогени централно ел.стъкла и огледала ел-люк Самоков-0898789169,0885838712-врати необурудвани-20лв за брой-блок-100лв-бутала-20лв за брой-биели-20лв за брой-волан-15лв-таблото с уредите-40лв-спирачни апарати-20лв за брой-дискове-10лв за брой-преден мост-30лв-задно стъкло-50лв-задни амортесъори-20лв за брой-скоростна кутия-150лв-полуоски-30лв за брой-хидравлична помпа-40лв-хидравлична рейка-50лв-маслена помпа-40лв-водна помпа-20лв-термостат-20лв-дюзи-20лв за брой-горивна рейка-40лв-регулатор за бензина-30лв-тпс датчика-30лв-всмукателни колектори-40лв-задни пружини-15лв за брой-успокоителна щанга-20лв-маховик-40лв-феродов и притисквателен диск-30лв-накладки предни и задни комплект-30лв,на 500км-перфектни-машинки за ел.стъклата-25лв за брой-шибидах ел.с инсталацията и шейната перфектен матово черен-80лв-шенкели-20лв за брой-главини-10лв за брой-жабка-15лв-вентилатора на парното-20лв-ел.огледала-50лв-комплекта-ххалогенни фарове-50лв комплекта
    Прикачени файлове

    #2
    а цялата? цена?може и без двигател
    tempra 2.0i.e.

    Коментар


      #3
      предни калници и фарове-продадени

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          С какъв салон е ?
          Peugeot 406, 2000 HDi 90
          ex. Peugeot 106 1,5 D
          ex. Ritmo 70 138B2.000
          ex. Tempra 2.0 159A6.046
          Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

          Коментар


            #6
            Ако може дай серииния номер на колата да проверя в епера.интерисуваме зъбно колело за 4 предавка34 зъба

            Коментар


              #7
              скоростите са перфектни и не ги продавам на части

              Коментар


                #8
                Re: Ланчия Дедра 2000 i.e 8V - 113 коня на части

                praskov написа:
                всичко без коланов вал колата като цяло е перфектна с ново окачване и амортесъори, перфекна глава инжекцион, блок и бутала всичко на части колата се намира в Самоков пращам с куриер.тел.: 0898/789-169 и 0885/838-712
                джанти цена и състояние на ЛС отговор

                Коментар


                  #9
                  джантите са метални но не се продават

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Здравеи колега,кажи ми някаква цена за предни и задни спирачни апарати(поотделно). Мерси
                      Fiat Uno Mk1 1.3

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          а за бензиновата помпа? че нещо неможах да е видя в листа :P също така ми трябва и реиката,скоро си идвам в BG и щесе обада дасе разберем.кажи ми само и цената на бензиновата помпа PLS . МЕРСИ МНОГО

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              предни амортисьори/цена/ и евентуално задни спирачни механизми/супорти,дискове и т.н./
                              Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                              Коментар

                              Working...
                              X