Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся заден спирачен апарат за Фиат 125p

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся заден спирачен апарат за Фиат 125p

    Колеги, голям проблем! Свалих левия заден спирачен апарат, за да му сменя гимичките , защото отдавна грееше и ядеше накладките. Разглобих с мъка буталото едва излезе, но щуцерът за обезвъздушаване се скъса. Дайте съвети или направо някой, ако знае, куде да намеря да казва. Благодаря!
    Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

    #2
    Коя година ти е фиата
    FIAT 125p.

    Коментар


      #3
      Фиатът ми е 74 г. , с вертикалните стопове, както ги наричат.
      Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

      Коментар


        #4
        Оооо ти си с доста старичак. Аз сЪм с тоя от 85 междиНния модел, но нЕ знам дали от моя стават за твоя
        FIAT 125p.

        Коментар


          #5
          Какъв е проблемът да си го разпробиеш и пренарежеш резбата? Точно на заден ми се случи и така си го оправих на бившето ми 124. Когато скъсах натам и преден, не ми се занимаваше и си обезвъздушавах от маркуча (стига, естествено, да се е скъсал в затворено положение, а не да тече).
          AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
          AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
          FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

          Коментар


            #6
            относно апаратите на 125п през вси4ките години не са променяни и на всички модели са еднакви. Исках да знам относно пренарязването дали изобщто става и има смисъл да го правя. Явно ще се ходи на стругар, ако не намеря друг апарат. Имам въпрос към колегата ,който е имал 124, чиито задни апарати за същите , дали трябва да подменя 6айбите, които действат като пружина?благодаря за съветите!
            Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

            Коментар


              #7
              Ако питаш за означените в долната картинка шайби - не знам. Предполагам - да, ако имаш проблеми с ръчната. Сменявал съм, гумичка, маншон, накладки, щуцер и щифтовете за закрепващите планки. Ръчната ми ковеше до последно и с нея проблеми не съм имал.П.С. Апарата на картинката е от Ланча Делта
              Прикачени файлове
              AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
              AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
              FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

              Коментар


                #8
                Благодаря за съветите, друго си е няколко глави да помислят! А този апарат на делтата вътре е същия като на 125.
                Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

                Коментар


                  #9
                  Тука в Сливен може да си вземеш някой апарат щото на отпадЪци е пЪлно
                  FIAT 125p.

                  Коментар


                    #10
                    за съжаление нямам път към Сливен, а във варна е много голяма рядкост някой фиат на вторични суровини, търсил съм и няма и това е от години така., отдавна изчезнаха
                    Фиатаджии от всички краища на България, обединявайте се!

                    Коментар


                      #11
                      Значи преди време си писах с едно момче от Каварна и тои каза че давал Фиат 125р на части
                      FIAT 125p.

                      Коментар


                        #12
                        Даже ето я снимката, но сега проверих, но не намерих човека в скайпа надали ще го разберем кой е от Каварна
                        Прикачени файлове
                        FIAT 125p.

                        Коментар

                        Working...
                        X