Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулираща печка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулираща печка

    Продавам акумулираща печка.С всички екстри: дигитално табло с термометър, барометър, вискозометър, амперметър, волтметър, ватметър,влагометър и всички други метъри, включително тъпометър, идиотометър, селянометър, щурометър със съответните датчици за тях, алуминиеви /лети/ крачета с комплект зимни и летни обувчици за тях,халогенни индикатори, турбо-излъчватели на топлината /вентилатор на отворите/, оптичен тунинг изразяващ се в пребоядисване с подов лак /мислил съм и за спойлели/ и звуков тунинг /получава се от турбото/. Освен това има възможност за поставяне на принудително водно охлаждане, чрез поставянето на серпентина /водна риза/, като по този начин можете да отворите собствен ТЕЦ. Неудобството от последната екстра е, че трябва да регистрирате фирма и да плащате данъци.Цена: обявявам търг - хайде наддавайте. За контакти /и/или щепсели/ - Пресцентъра на Президенството.Личен ГСМ - това са лични данни и ако Ви го дам ще ме глобят. Дом. Тел.: изключиха го заради неплатени данъци от ТЕЦ-а.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Така си го написал, сякаш не е за тази секция на Форума, а за раздел "Смешни"... :D
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Хайде бе колеги СПЕШНО Е!!! :D
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Хайде бе колеги СПЕШНО Е!!! :D
        Ми да беше намалил малко цената...?Каско има ли?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          кво се смеете бе - човека говори сериозно и офератата е реална - аз съм я виждал печката на малко зими е и с много подържана предница и задница. Даже има итурбо тухли вътре - грее перфектно и харчи малко.
          The world belongs to those who dare to be first

          Коментар


            #6
            Колеги, салона на печката трябваше да се подмени - сменям десена от "Продава" на "Смешни..."
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Дай малко снимки. И повече подробности. Коя година е? Колко кубика са тухлите и колко е мощността? Колко клапи има за въздуха? Мислил ли си да и сложиш газова уредба?
              Fiat Ritmo 105TC
              1600cc 105к.с.

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Хайде бе колеги СПЕШНО Е!!! :D
                Хахаха, и все пак тази тема мина към "Смешните"...
                1997 Brava 1.6, 16V

                Коментар


                  #9
                  Колеги напоследък се замислих сериозно и РЕШИХ!!!НЯМА ДА СИ ПРОДАВАМ ЗЛАТНАТА ПЕЧКА!!! Да не съм луд след толкова труд, ъпгрейд, тунинг, любофф, сърце, материали, нерви и какво ли не още което съм вложил в нея!!!Тя ми е просто незаменима и очаквам Вашите предложения за нови подобрения за нея. п.с. Скоро ще си правя сам АЕЦ за да си я захранвам и да си се грея на воля. Очаквайте включване. Ще съм благодарен на всякакво инфо за АЕЦ-овете.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    kiro_of_the_day написа:
                    Ще съм благодарен на всякакво инфо за АЕЦ-овете.
                    Ами кати за начало ползват радиоактивно гориво - обаче аз ти прадлагам да си вградиш едно реакторче в печката и ще постигнеш ултра-компактно перпетуум-мобиле(не е много точно но все пак) - най малкото ще достигнеш върха на тунинговането на акумулиращи печки завинаги
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      Колеги напоследък се замислих сериозно и РЕШИХ!!!НЯМА ДА СИ ПРОДАВАМ ЗЛАТНАТА ПЕЧКА!!! Да не съм луд след толкова труд, ъпгрейд, тунинг, любофф, сърце, материали, нерви и какво ли не още което съм вложил в нея!!!Тя ми е просто незаменима и очаквам Вашите предложения за нови подобрения за нея. п.с. Скоро ще си правя сам АЕЦ за да си я захранвам и да си се грея на воля. Очаквайте включване. Ще съм благодарен на всякакво инфо за АЕЦ-овете.
                      Може даже да я пригодиш да работи с използваните касети от АЕЦ Козлодуй -> така всички ще сте на далавера, хем Козлодуй че се отърве от отработеното гориво, хем на теб ще ти плащат да се грееш. Недостатъка е че може да измрат канарчетата на съседите, но пък в блока ще се отървете от плъхове и хлебарки. Упс, тва последното не много сигурно, щото има вариант плъховете да станат като кучета едри а хлебарките, да кажем като.....а бе ти сам си измисли като какво!
                      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                      Коментар


                        #12
                        Напоследък сериозно се замислям да я ъпгрейдна и с един злобометър. Пък няма да е лошо и да и се изобретят панели за преобразуване на злобата в енергия.В "Мила Родино" злоба колкото щеш - така ще разполагам с най-евтиното гориво и то в изобилие.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          С отрицателната енергия излята напоследък в този форум печката щи работи цяла зима.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Айде на лятната промоцийкааааа... Кой разбира - тук се спирааааа....
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              kiro_of_the_day написа:
                              Айде на лятната промоцийкааааа... Кой разбира - тук се спирааааа....
                              Абе Кире, отде я изкопа тая история....Пак се смях като първия път....
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X