Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Алфа Ромео Спайдер - НОВА ЦЕНА!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Алфа Ромео Спайдер - НОВА ЦЕНА!

    Марка: Alfa romeo Модел: Spider Двигател: 2.0i TS Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 155 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Кабрио Пробег: 130000 км Дата на производство: септември 1998 г. Цвят: Черен Особености: 2(3) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаКлиматикКожен салонЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване Колеги моята алфица си търси нов собственик, който ще се грижи за нея както аз и който ще се кефи всяка една секунда в която я кара. Ще заминавам другия месец за неопределено време и ще е кофти да виси в гаража.Та става въпрос за следното: колата е внос от Италия от февруари месец. Само аз съм я карал тук. Веднага смених ремъци, ролки,масла, филтри,хидравличен маркуч, един носач и някое от гърнетата, не помня кое беше. Картера е със специален метален протектор отдолу, който пази и няма опасност. Колата е със спортни амортисьори и пружини и няма мърдане в завой. С нов акумулатор.Конзолата вече е в червено и е супер яко, за съжаление снимката на интериора е стара. CD-то също така не е същото, но аудиото не влиза в цената. Климатика е пълнен съвсем скоро с фреон, работи идеално. Гюрукът не прупуска, тествано в проливен дъжд. Всичко по ел.инсталацията работи нормално, окачването е перфектно. Винаги пали от първият път.Много ми е кофти че трябва да я продам ама баща ми не ще да я кара, той си пърпори с Е30-ката и не ще да чуе за друго. Та така... ето малко снимки да придобиете представа.Колата се намира в София,тел. за връзка - 0877665377 СтоянИ най важното:ЦЕНА - 9000 лвПропуснах да кажа, че има и пълно каско. Enjoy:heavy_cry:

    #2
    Колеги няма друга такава в БГ с червена кожа и килимчета, колата е "сядаш и караш" - няма нищо за правене. За цената можем да се договорим.

    Коментар


      #3
      Забрахив за разхода:Извънградско - 7/100 при 100-120 постоянна скоростГрадско - минимум 12/100 - в тея задръствания... :D

      Коментар


        #4
        Красота колега успех с продажбата

        Коментар


          #5
          Мерси колега.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              аз пък имам гюрук комплект за такава резачка в добро състояние - ако на някой му трябва - цена по договаряне

              Коментар


                #8
                НОВА ЦЕНА

                Коментар


                  #9
                  НОВА ЦЕНА - 9000 ЛЕВА БЕЗ КОМЕНТАР - НЯМА ДА ПРАВЯ ПОДАРЪЦИ, КОЛАТА Е ПЕРФЕКТНА!

                  Коментар


                    #10
                    skromnia написа:
                    НОВА ЦЕНА - 9000 ЛЕВА БЕЗ КОМЕНТАР - НЯМА ДА ПРАВЯ ПОДАРЪЦИ, КОЛАТА Е ПЕРФЕКТНА!
                    с какво е по разли4на новата цена от старата?

                    Коментар


                      #11
                      Ами изравних ги :D

                      Коментар


                        #12
                        skromnia написа:
                        Ами изравних ги :D
                        не видях дали предлагаш бартер?

                        Коментар


                          #13
                          Ще заминавам, затова не ми трябва колата.

                          Коментар


                            #14
                            ПРОДАДЕНА - КЛЮЧ!

                            Коментар

                            Working...
                            X