Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос - Фиат Купе срещу Тойота Селика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос - Фиат Купе срещу Тойота Селика

    колеги, здравейте на всички, абе да ви кажа тука в моя град имаше един пич, дето винаги много ми се е кефил на купето се му се възхищаваше и сега на скоро си купи селика от новите мисля, че е 2002, но не съм сигуренр та сложил си пича спортен филтър и махнал гЪрнетата оставил само крайното и ми почна много ме врЪнка да ги дърпаме колите та вие как мислите моето купе е 131 коня, а на пича селиката е 143, а пък и 2-те са с 1.8 двигатели, та кажете да се пускам ли мисля, че битката ще е равностойна пък и мисля, че мога да го бия дори
    YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
    Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
    BEGACHKI

    #2
    Здравей колега. Мен ще ме е страх да я пусна, ама имаш шанс, то нали знаеш, че зависи от много фактори според мен не знам пускайте ги ...
    Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

    Коментар


      #3
      според мен ще те бие...въждал съм как вървят тези селики и ...бая притичват хич да не е...не че купето не върви ама...ако е куц шофьор...може и да го биеш
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос- Фиат Купе срещу Селика

        Освен, че е с повече коне,той е и доста по лек от теб, което е голямо предимство, ускорението до 100 при него е и с около половин секунда по-добро по каталожни данни..........
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Пуснете ги да видим! Аз оня ден наказах с типото на старта голф 4 1.6! Дръпнах му щото той превъртя гумите и аз изтеглих напред, но изтървах 3-тата и ме поведе! Та разликата в колите не е определяща - въпроса в случая е в пилотите!

          Коментар


            #6
            ако превключваш скоростите по-добре може и да имаш успех.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
            Fiat Bravo 1.9 jtd 105

            Коментар


              #7
              моето мнение е да се пробваш па квото станееее имаш шанс

              Коментар


                #8
                благодаря за насърчяването колеги другата седмица ще ги пуснем колите и даже и с камера ще се снима, и после ще пусна клипа в youtube и ще ви дам линк той е малко глупавичък тоя пич мисля, че ще ги изиграя с една хубава добавка в горивото и с леко улекотяване на моята кола, ще и махна басскасата, резервната гума, куфара с инструментите сещатет се :D той тея работи няма да се сети за тях никогап.с. не знах, че селиката е по-лека от купето, по каталог моето купе мисля, че тежеше 1100, ама не съм сигурен на 100 %
                YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                BEGACHKI

                Коментар


                  #9
                  около 1400 е, ама се пак кЪсмет
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #10
                    Grisha_bravo написа:
                    около 1400 е, ама се пак кЪсмет
                    Всъщност селиката е около 1100кг, а купето 1200(1.8 са по-леки от 2.0-ките), моторите са ви едни и същи VVT-i просто от селиката са изсмукани повече коне, се пак си е по-нова, но аз поне съм болен фиатаджия викам за Купето, макар и да са му малко шансовете, дори да изпразниш всичко и да сипеш 5 лв. тунджа, колкото за гонката
                    Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                    Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                    Fiat Tipo 1991 - ex
                    Fiat Uno Fire - ex ex

                    Коментар


                      #11
                      Не знам, колеги може и да няма шанс ма се пак купетата са жестоки резачки смени твоито за едно купе 2.0 20V Limited Edition и го караи да се бегате ше до да гледам дажее :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D извинете за отклонението :D :D Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo Limited Edition Fiat Coupe 20VT Garrett GT2871R **380PS** :D :D :D :D :D 381 коняяяяя

                      Коментар


                        #12
                        давай мале надуй му шортите :D селики-мелики, само италиянките върят

                        Коментар


                          #13
                          V@cho написа:
                          Не знам, колеги може и да няма шанс ма се пак купетата са жестоки резачки смени твоито за едно купе 2.0 20V Limited Edition и го караи да се бегате ше до да гледам дажее :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D извинете за отклонението :D :D Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo Limited Edition Fiat Coupe 20VT Garrett GT2871R **380PS** :D :D :D :D :D 381 коняяяяя
                          това няма хранене ама е звяр
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            #14
                            nastybg написа:
                            Grisha_bravo написа:
                            около 1400 е, ама се пак кЪсмет
                            Всъщност селиката е около 1100кг, а купето 1200(1.8 са по-леки от 2.0-ките), моторите са ви едни и същи VVT-i просто от селиката са изсмукани повече коне, се пак си е по-нова, но аз поне съм болен фиатаджия викам за Купето, макар и да са му малко шансовете, дори да изпразниш всичко и да сипеш 5 лв. тунджа, колкото за гонката
                            евала колеги, надъхахте ме все пак1 както казахте тука сме фиатаджии. ще ви оСведомя за разВоя, като ги дръпнем
                            YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
                            Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
                            Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
                            BEGACHKI

                            Коментар


                              #15
                              V@cho написа:
                              Не знам, колеги може и да няма шанс ма се пак купетата са жестоки резачки смени твоито за едно купе 2.0 20V Limited Edition и го караи да се бегате ше до да гледам дажее :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D извинете за отклонението :D :D Fiat Coupe 2.0 20 V Turbo Limited Edition Fiat Coupe 20VT Garrett GT2871R **380PS** :D :D :D :D :D 381 коняяяяя
                              Да,а пък той да не остане назад да вземе една Карлос Сайнц Едишън,тогава вече ще е интересна дръпка :D
                              Renault Megane Coach 2.0 16v F7R
                              ex Fiat Bravo 2.0 20v HGT
                              Fiat Duna 1.1 '87
                              ex Fiat Uno 1.3 '86

                              Коментар

                              Working...
                              X