Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Провлем с дръжките на брава !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Провлем с дръжките на брава !

    Трудно ми се отварят вратите от вън.Аз лично се справям, но когато някои реши да отвори врата си мисли че е заключена.Има ли спасение? Ако бях такси трябваше постоянно да отварям вратите на клиентите!
    браваааааааааа 1.8i

    #2
    Re: Провлем с дръжките на брава !

    маисторчето написа:
    Трудно ми се отварят вратите от вън.Аз лично се справям, но когато някои реши да отвори врата си мисли че е заключена.Има ли спасение? Ако бях такси трябваше постоянно да отварям вратите на клиентите!
    И при мен има подобен проблем, но интересно - той е само на задна лява врата...Казваш им да опъват по-силно и това е...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Пробвай да напръскаш бравата и дръжката със спрей WD40, като използваш сламката за пръскане за да е сигурно че ще влезе спрей навсякъде.

      Коментар


        #4
        Re: Провлем с дръжките на брава !

        маисторчето написа:
        Трудно ми се отварят вратите от вън.Аз лично се справям, но когато някои реши да отвори врата си мисли че е заключена.Има ли спасение? Ако бях такси трябваше постоянно да отварям вратите на клиентите!
        и при мен се отварят трудноно слагам палеца на неподвижната част и така става по-лесномоите дръжки са сменяни скоро и може да не са ги направили както трябва
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Напръсках ги и определено има ефект.
          браваааааааааа 1.8i

          Коментар


            #6
            маисторчето написа:
            Напръсках ги и определено има ефект.
            Шв черпиш

            Коментар


              #7
              Аз тука да използвм да питам дали има и някакво шпрейче с което дръжките се защитават допълнително?
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                zgabrovski написа:
                Аз тука да използвм да питам дали има и някакво шпрейче с което дръжките се защитават допълнително?
                Силиконовият спрей за уплътнения, табло и гумирани повърхности върши тази работа, но според мен за да има ефект трябва поне веднъж в месеца да ги минаваш всички дръжки, едва ли прониква много дълбоко. Също така се чудя лятото дали мазните повърности не се нагряват доста повече от сухите...
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  а някой да знае къде мога да си намеря дръжки за бравото?гумата е супер изгоряла..на еданата врата беше супер грозно та взех че я махнах.и сега е още по гадно, само една пласмаса...даже ако може да са хромирани..ако някой е виждал да се продават да пише..благодаря

                  Коментар

                  Working...
                  X