Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto 1.2 16v Mk2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto 1.2 16v Mk2

    Продавам Fiat Punto 1.2 16v Mk2Дата на производство март 2000 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 80 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 133000 км Цвят Тъмно сив Особености:2(3) Врати, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Лети джанти, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:Нов ВНОС ! каско; аларма; 2 аirbags; CITY режим; Сменени масло и филтри; Може да се приспадне 300 лв. от цената, без летите джанти; Перфектно състояние.Колата се намира и може да се види във Варна.цена: 5600 лвтел: 0883 31 53 53

    #2
    снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      колега а джантите какви са може ли оделно да се продадат колата е супер ако нямах същата само че 8 винтиловата щях да я однеса веднага успех с продажбата
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        Колега, интересувам се - дай снимки на салона, ама повечко и подробни...Точно такова търся!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          bboyd написа:
          колега а джантите какви са може ли оделно да се продадат колата е супер ако нямах същата само че 8 винтиловата щях да я однеса веднага успех с продажбата
          Koлега, мога да продам джантите, само ако преди това някой се навие да я вземе без тях, и съответно се разберем за някаква цена. Ще те имам в предвид. Ще направя всичко възможно днес да снимам салона и да кача снимки,колега.

          Коментар


            #6
            Колега,писах ти вчера на лично. Намери ме в скайп да ти пратя снимките, понеже нещо ми се бъгна компа и немога да ги кача тук.skype: venci_mototo

            Коментар


              #7
              Бартер за Поло 98" 1.4 на 63 000 РЕАЛНИ км.
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                Koлега, за сега не съм навит на бартер....Ако не се продаде скоро може и да се склоня.

                Коментар


                  #9
                  venci1887 написа:
                  Koлега, за сега не съм навит на бартер....Ако не се продаде скоро може и да се склоня.
                  OK пиши,ако решиш.Полото е супер запазено и км. наистина са му реални,просто от ново е в нас,просто жена ми иска такова Пунто,даже и такъв цвят,пък аз искам такъв мотор
                  Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                  Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                  Ventura garage

                  Коментар


                    #10
                    жайлко , ако ебше 4 врати веднага ти намирам копувач, единия ми колега точно такова , но 4-врато си търси
                    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                    Коментар


                      #11
                      uBoy написа:
                      жайлко , ако ебше 4 врати веднага ти намирам копувач, единия ми колега точно такова , но 4-врато си търси
                      Двувратото отзад е по-готино.
                      Mury написа:
                      OK пиши,ако решиш.Полото е супер запазено и км. наистина са му реални,просто от ново е в нас,просто жена ми иска такова Пунто,даже и такъв цвят,пък аз искам такъв мотор
                      Kaжи все пак горе-долу на кфи пари си го хващаш това поло в бартера ?

                      Коментар


                        #12
                        даи снимки на това поло че и аз имам пунто само че е 8 винтиловото
                        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                        Коментар


                          #13
                          аде де......

                          Коментар


                            #14
                            Yavor написа:
                            Колега, интересувам се - дай снимки на салона, ама повечко и подробни...Точно такова търся!
                            .....колега дай снимки на салона....

                            Коментар


                              #15
                              Колега, намери ме в скайп: venci_mototo и ще ти пратя снимки, тъй като имам проблем с качването.

                              Коментар

                              Working...
                              X