Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BMW e39 525TDS INDIVIDUAL

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BMW e39 525TDS INDIVIDUAL

    Марка: BMWМодел: e39 525TDS TouringПробег: 270000Дата производство: 10.1997Тип двигател: dieselКубатура: 2500ccКоне: 143hpСкоростна кутия: AutomaticЦвят: Тъмносин металикVIN: WBADG810X0BX02659Особенности:Arrow Airbag - SRS 6Arrow ABS + ASCArrow Ел. стъкла - предни с комфорт модул / задни безArrow Ел. огледала - даArrow Климатроник - 2-зоновКожен салон с подгряване, 4-ри ръчки за регулиранеПодлакътници отпред/отзадХалогени - пасажерският е спуканЦентрално заключванеШибидах с комфорт модулНов вносБМВ Бизнес РДС радио с касетофон + 10 тонколони и усилвателБорд компютърДървени интериорни елементиЩора с кучкарник за багажникаРелси на таванаСпортно окачване (за него ще ви пиша после)Фарове с Геле ОчитеЛети джанти - 17" ББС - отпред/отзад 225/40/ZR17 / 245/40/ZR17Място, на което може да се види колата: СОФИЯЛични впечатления: Сигурно съм пропуснал нещо, но няма как. На снимките се вижда лепенката "Индивидуал", това говори достатъчно само за себе си. Колата е в уникално състояние. Не я хваля, защото се продава, а защото е добра. От пътуването 2000км разбрах едно - В ПЕТА СЕРИЯ Е ИСТИНАТА Окачването е бетон. Никъде не е скръцнала или клопнала. Колата стои уникално в завоите, дори с огромни скорости нито премигва тракшъна, нито пързаля, нито се накланя.Колата не се кара в България, няма и да се кара. Правилото Нов внос важи с пълна сила.ВАЖНО: ТЮВ до края на 2009-та година
    Прикачени файлове
    Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

    #2
    Подаряваш ли я колега? Цена не виждаме
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      spark написа:
      Подаряваш ли я колега? Цена не виждаме
      Той за това е писал, че обявата е уникална :D
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Всички караме БМВ!!!

        Коментар


          #5
          Сорка знаех си че съм забравил нещо.А то било най-същественото. 12 300 с коментар на цената.
          Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

          Коментар


            #6
            Сорка знаех си че съм забравил нещо.А то било най-същественото. 12 300 с коментар на цената.
            Нещо ми се изгуби интереса
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар


              #7
              Еми толкова, колега. Поинтересувай се в какъв ценови диапазон вървят тези коли. Ма друго си е Марея за 3к...

              Коментар


                #8
                Еми толкова, колега. Поинтересувай се в какъв ценови диапазон вървят тези коли. Ма друго си е Марея за 3к...
                ми друго си е я!!! туй БМВ ако му се чупи нещо - всичките му части са от магазина " От по 300 лева"
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  donnna написа:
                  Еми толкова, колега. Поинтересувай се в какъв ценови диапазон вървят тези коли. Ма друго си е Марея за 3к...
                  ми друго си е я!!! туй БМВ ако му се чупи нещо - всичките му части са от магазина " От по 300 лева"
                  не е точно така. по важното е че не се чупи,а частите му са малко по скъпи от 2.0 20 браво.
                  Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

                  Коментар


                    #10
                    sharky871 написа:
                    по важното е че не се чупи
                    Е как че се чупи - нали немецо го е измислил... А щом немецо го е измислил -
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Убеден съм, че колата е добра и че във всяко отношение е по-добра от моята, освен в три отношения - цена, поддръжка, разход на гориво. А точно тези неща при мен са определящи какво да карам. Но изказвания от сорта, че не се чупи...нееееееее. Имам познат, който има 5-ца ’91 и като знам какви цени за части ми цитира...не ми се мисли.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #12
                        Тая кола дето да не се чупи, никой не я е измислил още. Няма и да я измислят.
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #13
                          Естествено, че по-добре Мареа. Тези БМВ-та много грозни, бе! Този, който е измислил формата, трябва да бъде замярван с камъни. А и не се чупела... Айде, молА вЕ! Не можеш ме убеди, че таз талига е три пъти по-качествена от съответната по години Мареа. По-красиво комби от Мареа трудно може да се намери...
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            sugarboy написа:
                            Естествено, че по-добре Мареа. Тези БМВ-та много грозни, бе! Този, който е измислил формата, трябва да бъде замярван с камъни. А и не се чупела... Айде, молА вЕ! Не можеш ме убеди, че таз талига е три пъти по-качествена от съответната по години Мареа. По-красиво комби от Мареа трудно може да се намери...
                            НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА СИ Я КУПУВАШ САМО НЕ ЗНАМ КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ ДА СРАВНЯВАШ БМВ И ФИАТ МАРЕА НЯМА БАЗА ЗА СРАВНЕНИЕ. ТАЗИ КОЛА НЕ Е ЗА ОБИКНОВЕННИ ХОРА ЗАТОВА НИЕ СИ КАРАМЕ ФИАТЧЕТА ЧЕ НЯМА ПАРИЧКИ ЗА ПОВЕЧЕ. АЗ С УДОВОЛСТВИЕ БИХ КАРАЛ ТАКОВА БМВ.
                            Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

                            Коментар


                              #15
                              А ОТ ГЕРМАНИЯ ДО БГ КОЛАТА ДОЙДЕ НА СОБСТВЕН ХОД И ХАРЧЕШЕ 8 ЛИТРА ДИЗЕЛ НА 100 КМ.
                              Фиат Браво 1.9 JTD REMAP

                              Коментар

                              Working...
                              X