Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снощи сдухах един голфар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снощи сдухах един голфар

    Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издразни , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста назад, а най-важното, че беше 4-ка.Просто няма какво да говорим. :DТази тема по-добре изглежда в този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    с това Браво 1.2 ли ?
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Колега bravosx (presiqn), висшист се каниш да ставаш, вземи го научи малко тоя правопис, даже и заглавието ти е с грешка.
      bravosx написа:
      Снощи се пребирах от Овча Купел и малко след като влезнах в Красна Поляна по булевард К.Величков на един светофар един голфар ме издрани , и като се ядосах, 1 цедка, 2 цедка, 3 цедка и голфара остана доста на зад , а наи важното че беше 4ка.Просто няма какво да говорим. :D
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Единствения вариант е, да е бил Голф IV 1.4 80 коня и пак е съмнителна верността на подобни твърдения
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          А той разбра ли че се дърпате
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            беги тва браво 1,2 не може да се вкара в пътя мноо вари
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Е..и темата, нямам думи
              brava 1.6_v16 elx

              Коментар


                #8
                Що бе колеги , може и да са се дърпали обаче в различни посоки.
                http://vbox7.com/play:1631a342
                http://www.vbox7.com/play:316f1b62
                http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
                http://vbox7.com/play:a122a77b

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  беги тва браво 1,2 не може да се вкара в пътя мноо вари
                  То това Браво, дет се вика, срещу него да караш не можеш го стигна
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    Хайде стига сме бъзикали колегата. Поразмечтал се е малко, нали помните как и ние се правихме на страшни, притискахме BMW-та в банкета и вадихме пищовите в една друга тема .
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Значи щом браво 1.2 мачка 4-ки наред аз с ипсилона поне 3-ки мога да дърпам. Излизам да намеря някой ABF да види кой кара влака.
                      Lancia Y, 1.2, 60

                      Коментар


                        #12
                        Какво странно виждате в това бравото да дръпне голфа, още повече че е 4-ка. Колкото е по-нова колата, толкова е по-тежка, а ако голфа е 80 коня, и бравото е 80 коня, си е съвсем нормално, да го дръпне. Имам приятел с джета 2, която е 1,6 и е около 75 коня (обаче преди 24 години ) и тази джета определено не върви по-зле от голф 4 1,4. Карал съм последната астра, която пак е 1,4 и е 90 коня май и мога да ви кажа че е много умрял кон. Момчето с тази астра си мислеше че много върви, ама много и го накарах да се дръпнем на около 200 метра, защото нямаше по-дълга отсечка на безопасно място. Резултата беше около 30 метра предмина за бравото.
                        FIAT Bravo JTD GT '99

                        Коментар


                          #13
                          Първо на първо не бехме в различни посоки.На светофара бях застанал пред него , щото минах на червено , и той се издразни и застана до мен.И извинявам се , вие с големите двигатели със сигорност сте по-големи гъзари.Извинявам се че съм ви засегнал достойнствотоИ Sachma , що си мислеш че не върви колата.?

                          Коментар


                            #14
                            bravosx написа:
                            Първо на първо не бехме в различни посоки.На светофара бях застанал пред него , щото минах на червено , и той се издразни и застана до мен.И извинявам се , вие с големите двигатели със сигорност сте по-големи гъзари.Извинявам се че съм ви засегнал достойнствотоИ Sachma , що си мислеш че не върви колата.?
                            "Евала" на такива като тебе, дето се хвалят и се радват, че са минали на червено
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #15
                              Geraka написа:
                              bravosx написа:
                              Първо на първо не бехме в различни посоки.На светофара бях застанал пред него , щото минах на червено , и той се издразни и застана до мен.И извинявам се , вие с големите двигатели със сигорност сте по-големи гъзари.Извинявам се че съм ви засегнал достойнствотоИ Sachma , що си мислеш че не върви колата.?
                              "Евала" на такива като тебе, дето се хвалят и се радват, че са минали на червено
                              Как къде отива? Да се състезава по светофарите, може би.
                              Lancia Y, 1.2, 60

                              Коментар

                              Working...
                              X