Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пещера-Доспат-Гоце Делчев

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пещера-Доспат-Гоце Делчев

    Колеги , Някой знае ли в какво състояние е този път?

    #2
    Колега,пътя Пещера- Батак е затворен за ремонт от 8.00ч.до 17.30ч от понеделник до петък,обходния маршрут е през летовище"св. Константин-м. Дъното-покрай яз.Батак до разклона за Доспат. Пътя до Доспат е средна хубост,а от там до Гоце Делчев не знам! Дано съм ти помогнал!
    Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
    Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

    Коментар


      #3
      Лятото се прибирах по обратният маршрут: Банско-Гоце Делчев-Доспат-Пазарджик и от там София Враца. Пътя от Гоце Делчев до Доспат/минаваш през Сатовча/ си е що годе добре с малки участъци на стеснение и полу-лош асфалт-и това по-скоро м/у Г.Делчев и Сатовча.От Сатовча до Доспат си е нормален участък/някога беше много лош/.От Доспат през Широка поляна и Васил Коларов има участъци където трябва да внимаваш-има дупки и леки пропадания/в едно такова ми "сви" меката връзка и издумка кутията над възд.филтър/.Като цяло се ядва,но пак казвам карай с повишено внимание-от време на време изкачат камиони натоварени с трупи...На връщане си минах през Ракитово,но ти след като тръгваш от Пещера,най-добре е както каза колегата по-горе минаваш през "Дъното" и "Св. Константин"-пътя си е добър.Поздрави и безаварийно
      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
      Grande Punto 1.2 LPG

      Коментар


        #4
        До Батак е добър път, нагоре към Доспат е хубава природа, но на места много лоша настилка, не бих отишъл втори път с тази кола до Доспат.

        Коментар

        Working...
        X