Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео 164 - 2000ТС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа Ромео 164 - 2000ТС

    газова уредба- ел.стъкла- ел.огледала- лети джанти- хидравлика- аларма- централно- 91 година-2000 кубика - 147конязабележки доста-не върви на бензин,но на газ пали и върви перфектно двигателя е чук с верига е този мотор 147коня,2 карета за смяна,заден ляв лагер вие отвреме навреме и други дребни забележки 2 от вратите не се отварят едната отвън другата отвътре духалките на парното както и пепелника са изпочупени,но по колата всички уреди си работят безпроблемно-към колата давам и 2 броя зимни гуми,колата по талон е инвалидна така че прехвърляне само с пълномощно за минаване на преглед никой не те закача като видят талона,направена и е гражданска на разсрочено плащане,преглед до октомври 2009 еми това е за 1000 лв. толкова.цена: 1000 лвТел.: 0898/789-169, 0885/838-712
    Прикачени файлове

    #2
    Купувам джантите!!! Цена ?
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    Коментар


      #3
      Backo написа:
      Купувам джантите!!! Цена ?
      Е каква цена 1000лв. и бонус получаваш кола към джантите :D по хубава далавера от това.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        джантите мога да ги продам по всяко време ако искам ,но я давам цялата и на такава цена просто ми пречи не ми трябва взех я инцидентно а сега я продавам на загуба с тази цена ,алфата за тези пари е перфектна по-добра няма да намерите за тази цена има забележки не отричам но съм абсолютно сигурен в тази кола когато тръгна на път с нея че няма да ме остави,мотора скоростите и окочването като изключим каретата са бетон,определено с малко грижи ще ви слуша много дълго време

        Коментар


          #5
          И все пак ако решиш свиркай
          Peugeot 406, 2000 HDi 90
          ex. Peugeot 106 1,5 D
          ex. Ritmo 70 138B2.000
          ex. Tempra 2.0 159A6.046
          Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар

              Working...
              X