Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам катастрофирал Фиат Брава 1.6

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам катастрофирал Фиат Брава 1.6

    Информация:1.6 ELXABSAir BagСерво Работещ Климатикел фарове (преден ляв замина при катастрофата)ел стъклаел огледала с подгряване (дясното е счупено в пластмасовата част, електрониката работи, но не е много красиво за гледане, има го снимано)Централно заключванеАлармаХалогени (левият също си е "заминал")Колата е на 98 000 километра (купих я на 94000), предполагам като е внасяна километражът е върнат... В България е карана около 4000 км.Основно ударът при катастрофата бе с едно колче от предпазна решетка, при което се качи върху бетонното блокче, което е засегнало скоростната кутия.Счупени са:предната броня, левите фар и халоген, задна лява врата, предните калници, радиатор и т.н. (погледнете снимките вижда се кое е засегнато). Вероятно левият носач също е за смяна. Имаше АГУ, която впоследствие демонтираха, двигателят си работи абсолютно нормално и колата може да се движи, но няма охлаждане. Като цяло пораженията не са толкова сериозни, но заради пробития кожух на скоростната кутия,застрахователите я оцениха на "тотална щета", а аз прецених че няма смисъл да я правя.В момента колата е с 4 зимни гуми (185/65/14) и железни джанти. Гумите са сравнително нови. Знам че ако я разпродам на части, ще спечеля много повече пари, но нямам времето да се занимавам. Предпочитам да я продам цялатата, ако за 2-3 седмици не се намери купувач ще я дам на някоя автоморга. Слагам ориентировъчна цена от 1200 лева, цената подлежи на коментар, но само за сериозни купувачи. Може да се огледа на място събота и неделя. Kолата все още умишлено не съм я спрял от движение, може някой да реши да си я оправи и да си я кара. Намира се в София.За контакти:089 914 33 61 (до 18:00 съм на работа и невинаги мога да говоря)misho@megalan.bgили ЛС.Ето и снимките:

    #2
    Колега от доста време си търся трети стоп за моята брава.Ако си навит да ми го продадеш пиши колко му търсиш!
    FIat brava 1.6 16V 1999г.

    Коментар


      #3
      Иска ми се да ти услужа, но засега няма да я давам на части, съжалявам.

      Коментар


        #4
        Все още се продава.

        Коментар


          #5
          vodna pompa

          tarsja vodna pompa za brava 1.6 16v.Ako 6te prodava6 pompata kolko 6te iska6,ili za celijat dvigatel-kolko ?Спазвай,правилата пиши на КИРИЛИЦА.Модераторски екип: fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Добър ден, Само радио-касетофона продавате ли?Предварително благодаря за отговора.

            Коментар


              #7
              Колата е продадена, честито на новия собственик.Моля, заключете темата.

              Коментар

              Working...
              X