Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 2.0 147 vs Опел вектра 2.0 150 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 2.0 147 vs Опел вектра 2.0 150 ?

    Колеги здравеите!Имам браво 96-та 147кончета и искам да попитам според вас ште бия ли опел вектра 2.0 150 коня хетчбек ?
    Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

    #2
    Да!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      И аз съм за тебе.Пиши като се пуснете.

      Коментар


        #4
        Тук битката ще бъде много спорна. Аз естествено съм за Бравото но със сигурност ще бъдете на кантар щото специално тези Вектри много понавървяват.
        http://vbox7.com/play:1631a342
        http://www.vbox7.com/play:316f1b62
        http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
        http://vbox7.com/play:a122a77b

        Коментар


          #5
          Мдам кантарче и аз съм чувал легендите които се носят за тези хлопелски C20XE маторчета.

          Коментар


            #6
            Виж, ако беше с някое от летящите Бравота 1.6 от форума, дето 0-100км/ч са под 10сек., Вектрата просто няма шанс
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Аз съм се дърпал с 2.0 Вектра старата преди бакшишките на гас и на 3та вече я водех , ама в резервоара имах само випалър реисинг.Не е за хвалба просто казвам !
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                dikanio написа:
                Виж, ако беше с някое от летящите Бравота 1.6 от форума, дето 0-100км/ч са под 10сек., Вектрата просто няма шанс
                Какви са тия бързи 1.6 Бравота ?Сори за спама
                "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                "What do you do to help save the world?"

                Коментар


                  #9
                  Не ми се търси темата сега, ама някакво Браво 1.6 било ~ 9.5сек. 0-100км/ч. При заводски данни 10.9сек. А бе майтап да става :D
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    dikanio написа:
                    Не ми се търси темата сега, ама някакво Браво 1.6 било ~ 9.5сек. 0-100км/ч. При заводски данни 10.9сек. А бе майтап да става :D
                    Какво не ти се вярва че някое браво прави под 10 сек до 100км?
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #11
                      dikanio написа:
                      Не ми се търси темата сега, ама някакво Браво 1.6 било ~ 9.5сек. 0-100км/ч. При заводски данни 10.9сек. А бе майтап да става :D
                      колега става вапрос за моито браво т.е. бившото ми ...
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        #12
                        Колеги вчера вечерта се дърпахме с въпросната вектра взе ме за вечеря с 3 коли разтояние а мотора ми не е издухан на 75 хиляди километра е неговия 250 ..... измежду другото : Fiat Bravo 2.0 HGT 20V - 8.0 секунди : Opel Vectra A 2.0i 16v - 8.5s !!! и двете коли са 96-та година ....И днеска се дръпнах с брат ми има темпра 92-ра 113 коня направих и голяма разлика но ми се срина помпата за маслото и мотора почна да чука .... В понеделник ште ходя в бокса Та въпроса ми е че въпросната вектра е бутан мотора маи маи и за това искам вашето мнение по въпроса ....
                        Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

                        Коментар


                          #13
                          !

                          AnotheR написа:
                          Колеги вчера вечерта се дърпахме с въпросната вектра взе ме за вечеря с 3 коли разтояние а мотора ми не е издухан на 75 хиляди километра е неговия 250 ..... измежду другото : Fiat Bravo 2.0 HGT 20V - 8.0 секунди : Opel Vectra A 2.0i 16v - 8.5s !!! и двете коли са 96-та година ....И днеска се дръпнах с брат ми има темпра 92-ра 113 коня направих и голяма разлика но ми се срина помпата за маслото и мотора почна да чука .... В понеделник ште ходя в бокса Та въпроса ми е че въпросната вектра е бутан мотора маи маи и за това искам вашето мнение по въпроса ....
                          Колега, вупросната вектра явно е пипана. Попринцип не трябва да има шанс срещу бравото. Още повече във високите обороти.
                          EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                          Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                          ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                          Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                          Коментар


                            #14
                            Fiat_Alfa_Fen написа:
                            dikanio написа:
                            Не ми се търси темата сега, ама някакво Браво 1.6 било ~ 9.5сек. 0-100км/ч. При заводски данни 10.9сек. А бе майтап да става :D
                            Какво не ти се вярва че някое браво прави под 10 сек до 100км?
                            Не е въпроса кой в какво вярва. Някое Браво може и да прави 100км под 10 сек, но не и сток 1.6.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #15
                              Незнам колега но само на 1-ва вървяхме двамцата а собственика на вектрата каза че не е пипал мотора твърди дори че не е отварян и няма чип ... и според мен е пипана и неште да си каже штото тои доведе ощте един с съштата вектра с него доиде имам в предвид и като видя разликата оня другрия непосмя да поиска да са пробва с неговата.Според мен тази дето се гоних с нея е пипана а другата е чиста за това ме би и другия неискаше да се пуснем ..... нз .... Сега трябва да си оправя бравчо штото лошо така :D :D :D
                              Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

                              Коментар

                              Working...
                              X