Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брутални кадри по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брутални кадри по пътищата

    Страницата съдържа снимки който не са препоръчутелни за хора със слаби сърца, нерви и психика, аз ги изгледах с интерес и със сигурност ще ми светне лампичката, следващия път като реша да се правя на безсмъртен.http://miravto.com/2007/08/17/samye_...e_smotret.html

    #2
    мине се не мине месец и тази тема се пуска
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      съжалявам ако е пускано, просто не се сдържах ... а кадрите са покъртителни.

      Коментар


        #4
        Не пречи да се пусне и пак и пак .... И да го пускаме всеки ден,обаче оправия незнам дали ще има !!!!
        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
        Fiat Punto 1.2 16v LPG

        Коментар


          #5
          бах ма .. неможах да издържа до края да ги изгледам .. много брутално
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            С подобни кадри си задоволявате нездравото любопитство.Такива гледки никой не са отказали да кара както си знае...

            Коментар


              #7
              Леле малееее такова нещо не бях виждал Нямам думи УЖАС
              LANCIA KAPPA 2.4 TDS 1996g.

              Коментар


                #8
                SHB написа:
                С подобни кадри си задоволявате нездравото любопитство.Такива гледки никой не са отказали да кара както си знае...
                мен ме отказаха, не искам да съм просто част от снимка в някой интернет сайт, другите да му мислят

                Коментар


                  #9
                  Ge4i7ooo

                  ужасна работа и при мен ще има ефект намалям скороста живее ми се още
                  Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

                  Коментар


                    #10
                    Не е въпроса в това да намалите скороста , просто трябва да се кара разумна , в града с 50-60 , извън града 90-120( зависи от времето и това дали е натоварено движението или не) , магистралата всеки си пробва колата тва е ясно , но ако няма коли застрашавате само себе си

                    Коментар


                      #11
                      To ako ставаше само с намаляване на скоростта...Спазвайте правилника,дръжте си колата изправна,не се правете на джигити и ...да се надяваме че и другите ще правят така.Животът е съдба-шанс.Може да си от тези които печелят кола в некоя игра...може и да си от тези дето си отиват в някоя катастрофа...не всичко е по силите на човека...

                      Коментар


                        #12
                        Ge4i7ooo

                        SHB написа:
                        To ako ставаше само с намаляване на скоростта...Спазвайте правилника,дръжте си колата изправна,не се правете на джигити и ...да се надяваме че и другите ще правят така.Животът е съдба-шанс.Може да си от тези които печелят кола в некоя игра...може и да си от тези дето си отиват в някоя катастрофа...не всичко е по силите на човека...
                        90% от катастрофите са заради превишена скорост ако се намали скороста както е по закон едва ли ще има толкова произшествия
                        Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

                        Коментар


                          #13
                          Re: Ge4i7ooo

                          Карайте разумно хора. Изгледах го цялото, и се замислих, как са реагирали близките на тези хора като са го видяли това. Определено не съм тарикат зад волана и нямам и намерение да бъда. Този сайт беше като шамар който ще ми държи топло доста време. Едно е да видиш смазана кола, друго е да видиш какво се е случило с хората в нея.
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                          -------------------------------------
                          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                          Коментар


                            #14
                            Лелеееееееееееееееее тва е ужасно бе Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Неможах да го изгледам ....и неискам и моя мозък да бъде размазан по асвалта. Страшно е Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 Да пази господ от такива нещастия.... Трябва да се мисли малко повечко чеее
                            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                            Коментар


                              #15
                              Е от това по-брутално нещо не съм виждал. Отврат. А както каза колегата infirm, ужаса, който аз изпитвам е нищо в сравнение с това, което чувстват близките на тези хора. Тези кадри ще подействат на разумните хора да карат малко по-бавно и разумно, но всички знаете - има тъпи копелета , за които нищо не помага. Засъжаление заради тях понякога невинни хора са на тези кадри, а на виновните им се разминава.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар

                              Working...
                              X