Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD

    Двигател: 1.9 JTD 105к.с.Пробег: 124000кмЦена: 5300лв. (5100 без mp3 плейър-а)Екстри:Електрически стъкла, Климатик, Климатроник, Чупещ/Регулируем волан, Електрически огледала, Аларма, Airbag, Централно заключванеИмобилайзер, Лети джанти, Халогенни фарове, 2/3 врати, Бордови компютър, MP3/CD/Radio, Серво управление, Застраховка, Нов ВносДопълнителна информация:Продава се, защото искам да си взема Алфа . Колата е внесена в България Март 2008. Пробег в България - 12000км. Ремъците, ролкоте и филтрите са сменени преди 10000км. Маслото е сменено преди 2000км. Сменен антифриз и хидравлично масло. Сменен термостат. Сменено каре, биалетки и маншони. Нови накладки. 2 нови летни гуми Dunlop Sport. Застраховка до Март 2009. Колата е в перфектно състояние с изключение на много лека козметична забележка до задния десен калник. Стерео Blaupunct с SD карта и 6 говорителя. Възможен е съъъвсем лек коментар по цената, след оглед. Колата е поддържана за да си я карам аз, но се случи така че се влюбих в алфите .Колата се намира в София, но мога да я докарам и до Казанлък или Стара Загора.Контакт: 088 345 00 23, Мирослав Skype: qzovecСнимки:
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    ццц,колега продай ми абарт спойлерчето бре

    Коментар


      #3
      хехе яко е да ама върви в комплект.. единствено мога да си запазя плейъра и да сваля цената с 200лв ..
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        sUkI написа:
        ццц,колега продай ми абарт спойлерчето бре
        Много си нагал бе малък!Колегата си продава цялата кола а ти му искаш крилото!А ми да вземе да е продава на части,аааааааа?????
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          f

          Братле, успех с продажбата на бравото. Много е хубаво и цената си заслужава!!!Ама един колега от форума, т.е. 2-ма ще кажат,че е много скъпа и трябва да я продадеш за 1000 лв не повече. Имам впредвид за J T D и РВ незнам си там колко... Ще я продадеш да знаеш, заслужава си бравото!!!
          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

          Коментар


            #6
            Re: f

            vankatasexy написа:
            Братле, успех с продажбата на бравото. Много е хубаво и цената си заслужава!!!Ама един колега от форума, т.е. 2-ма ще кажат,че е много скъпа и трябва да я продадеш за 1000 лв не повече. Имам впредвид за J T D и РВ незнам си там колко... Ще я продадеш да знаеш, заслужава си бравото!!!
            Кой пък ти е казал,че ще кажа на колегата да си продава колата за по-малко!Виж тази обява,по си заслужава от колкото твоето браво кадето е бензиново и му искаш 4300лв!На това по мога да се съглася,че си заслужава цената що то е дизел и то не какъв а JTD!Извинявай колега ама говориш празни приказки!Не се заяждам ама погледни реално на нещата!А на колегата пожелавам да вземи тази цена която е публикувал,така пожелах и на теб колега vankatasexy!Успех!
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар

            Working...
            X