Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимавайте с паркирането в Казанлък.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внимавайте с паркирането в Казанлък.

    Нещо им става на тия от общината или КАТ.Масово поставят скоби вдигат автомобили.Днес на платен паркинг бирника който събира таксите ми заяви ,че задължително трябва да си оставя бележката в колата на стъклото иначе ако минават на проверка щели да поставят скоба.Така става когато държавата смотана не финансира общините или го прави ,но упрравниците на дадената община крадат като за последно и няма мангизи та вземат мерки за събиране на такси от кого отново от водачите на МПС.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Държавата на МарионеТките !!!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      Дано поне ви оправят пътищата там че малко градове съм виждал с толкоз потрошен асфалт.

      Коментар


        #4
        Аз вчера за първи път бях в Казанлък, и видях скоби на паркирали коли.Явно е имало акция.Иначе пътя основния, по който минах (през центъра от запад на изток) беше добре.Видях я прословутата била, където паркинга се оказа да не е до 2 часа ограничен, както е навсякъде, и си оставих колата там. Много удобно място е, на 5 минути от центъра.Имаше един светофар пред площад Севтополис, който ни държеше по 59 секунди или нещо от сорта, а пускаше за по 10 секунди. Това ме утрепа Между другото на какъв принцип става паркирането в платените ви зони?С sms-и ли се процедира или по традиционния начин с талони?В Стара Загора ми направи впечатление, че имат паркинг автомати със стотинки, както в Солун. Това сигурно им е удобно.

        Коментар


          #5
          fuoco написа:
          Между другото на какъв принцип става паркирането в платените ви зони?С sms-и ли се процедира или по традиционния начин с талони?В Стара Загора ми направи впечатление, че имат паркинг автомати със стотинки, както в Солун. Това сигурно им е удобно.
          Беше в Казанлък и не се обади нали?И да бе се обадил нямаше да ме намериш защото бях хванал гората с мотора и около 13.00 се борихме с групата с която карахме на Бузлуджа с две агнета горките те.Паркирането в платените зони където няма бирник става със същите талони които могат да се закупят от всяка вестникарска будка.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Да, нямаше да те намеря, тъкмо следобяд стигнах в града. За сметка на това може да се засечем някой път на среща във Търново, ако ходиш на срещите там.Значи паркирането е както в София, само без смс-ите.Успях най-накрая да си намеря пробка за картера в Казанлък (жигулова :D ), ще видим дали ще стане на следващото масло

            Коментар


              #7
              Много добре си прават.Вие си нямате на представа как се спира в Асеновград.Знаци колкото искате и се на видно място но всеки си спира.Такива които са спряли на "ръба" на кръстовището все едно са на всяка пресечка :D Не тъпите закони са ни виновни,а тъпите катаджии които не санкционират за това!!!Е,на,онзи ден ме спряха с 92 км/ч при ограничение 40 на изхода на Пловдив (градско се води ,имаше си и табела 40).Слизам и ония всичко по реда си ми обясняват-възражения имаш ли тва онва гледам радара,часа,пък и си знам че съм я превишил,показвами закона от няква книжка,а ония ми вика трябва да оставиш колата тука че книжката я взимаме веднага и аз вече съм се примирил със всичко и единия ми вика "взимай си документите и тръгвай" Без да им дам нито 1 лев но аз впоследствие разбрах че нямат право да ми вземат на място книжката за превишена скорост а само талона.Та от далече си личеше че искат пари .Аз ама не давам (не че имам за даване) :D
              Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

              ZFA16000002608488

              ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

              Коментар

              Working...
              X