Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4 бр. чисто нови зимни гуми Фулда + джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 4 бр. чисто нови зимни гуми Фулда + джанти

    Продавам 4 броя зимни гуми закупени от Мото Експерт модел по техния каталог: 517819 Fulda 86 T KRIST MONTERO 2 MSИмам фактура и касова бележка за тях удостоверяващ покупката им в края на октомври миналата година - с тях е карано не повече от 500 км, затова и пускам обявата като за нови. Държа ги в гараж на приятел и в момента не мога да кача снимки, но ще се опитам до 1 седмица някак си да се домъкна дотам и да направя няколко. Продават се със стандартните стоманени джанти на Фиат/Алфа 14 цолови. Цена за 4-те - 350 лв. Може и само 2 за 180 лв. Не ги продавам без джантите, защото вече нямам кола и не ми се разкарва за тях излишно по 100 пъти. За контакти моля изпращаите мейл на avatar@vivateam.org - проверява се на ден по няколко пъти или на ЛС тук.

    #2
    Ако напишеш размер ще е по лесно да ги продадеш
    cinq 16V, Delta 1 2.0

    Коментар


      #3
      Най-вероятно 175/65 R14
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        С товарен индекс 86 са размер 185/65/14. Гореспоменатия 175/65/14 са с индекс 82.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Size???

          Колега, моля те дай размер на гумите и снимки по възможност, ако не кажи къде могат да бъдат видяни.Мерси предварително
          Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

          Коментар


            #6
            Извинявам се за забавянето, но имаше 2-ма колеги които бяха проявили интерес и си мислех че ще ги вземат, затова не съм ъпдейтвал темата. Точния размер е 175/65/14, колегата Торнадо е прав. Тези гуми които бях дал първоначално са с товарен индекс 86, а мойте са си 82. Както споменах тези гуми стоят на съхранение на друго място и отдавна не съм ги виждал - данните са по фактурата от Мото Експерт. Ако има значение за някой - купувани са на 2.11.2007 г. даже нямат и 1 година, а аз да съм карал колата с тях не повече от 3 - максимум 4 месеца.Засега предпочитам да не оставям телефон, тъй като спя до късно, ще го пратя разбира се на всеки сериозно заинтересован, който ми пише ЛС или на мейла от първия ми пост.Благодаря за вниманието.

            Коментар


              #7
              Пас съм колега, мислех че са 185/65/14, успех с продажбата
              Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

              Коментар

              Working...
              X