Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Fiat Bravo 1.6 16V !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Fiat Bravo 1.6 16V !!!!

    Марка: Fiat Модел: Bravo Двигател: 1.6 16VДата на производство: 1996Пробег: 136 000 реални гарантирамЦвят: Тъмно син металик / БялЕкстри: Лепенки, Лети Джанти DEZENT J 2008, 4 бр. Чисто нови летни гуми 195/50/15 , Спортно гърне, Спортен филтър, CD PIONEER, Бас каса, Усилвател, Тъмни Прозорци, Чисто нов акумулатор, Климатик, Антикрило, и всички екстри за модела.Цена: 3500За контакти: 0883 350 639 Иван
    Прикачени файлове
    Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

    #2
    ауу пич има още място за разни лепенки
    Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

    Коментар


      #3
      Колега поздравления за колата ,това е може би една от най-наточените коли на форума.Цената и е съвсем реална ,НО ако си забелязал тук във форума има тенденция да се купуват коли без никакви есктри и на безценица Така че не си и помисляй да сваляш от тази цена със всичките тези шукарийки по колата ,ами си ги вземи (визирам джанти-уникални са,ксенона,музиката икрилото и я пускай на 3000 лв .Това е тъжната действителност,която съм забелязъл тук във форума.Все пак поздравления за визията на колата и успех в продажбата
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Леле братле!!! Значи ти си един от малкото мислещи хора които са оставали някакъв коментар за колата ми. Даже един тип в тунинг.бг ми вика колко пра ще смъкнеш от цената ако си сжалиш лепенките. Мерси много за това което си написал!!! Бих свалил джантитте и музиката, но антикрилото и лепенките (особенно лепенките) НЕ. Аз когато ги сложих тези лепенкии веднага от КАТ ме спряха и почнахада се заяждат. Обаче на следващият ден отидох в КАТ и си смених талона. Сега на талона пише : ЦВЯТ НА АВТОМОБИЛА: ТЪМНО СИН МЕТАЛИК / БЯЛ. Ако някой се навие да я купи без джантите или без музиката, няма проблеми съгласен съм!!!
        Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

        Коментар


          #5
          Колата вече само се продава!!! Без бартери. 4600 лв с всичко!!!
          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

          Коментар


            #6
            той тос олигофрен в тунинг форума си замълча и повече не се обади за тея лепенки баси идиота беше чесноНе се допускат подобни изказвания към други потребители.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Какво да ти кажа братле... И аз да съм и аз ще си замълча!!! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

              Коментар


                #8
                извиняваи за спама ама мноо ме изнерви тоя чешит щото се бил занимавал с тунинг а ти вика че лепенките ти били незнам си кви.. мноо ме ядоса успех с фиатката ти

                Коментар


                  #9
                  Ами толкова и се е занивал с тунинг. Няма какво да ми се извиняваш. Радвам се, че има такива хоракато тебе!!! Б Л А Г О Д А Р Я Т И ! ! !
                  Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                  Коментар


                    #10
                    Абе,колеги,вие да не сте карали гоУфове преди това?!?
                    Fiat Punto 1.1 6Speed

                    Коментар


                      #11
                      Не не сме карали голфове, ама некакъв който кара такъв беше оставил коментар в тунинг.бг!!! И го сядохме на бързо!!! Относно колата, повече инфо може да намерите на адрес: http://www.vankatadupnica.piczo.com/mycar
                      Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                      Коментар


                        #12
                        Колата е супер , ама тея лепенки където си ги лепил където ти падне не е ли малко циганийка....а?А и второ:Ти колата ли продаваш или джанти , ксенон и "лепенки"?И трето:По какъв начин даваш гаранция , че тази кола е на точно 133 000 км. ....... едвали кола на 11 години ИТАЛИАНСКА да е на 133 бих казъл 233 000..!!!

                        Коментар


                          #13
                          Първо: За мене не е циганийка. (не само за мене де а и за други хора) Както се казва за всеки влак си има пътници.Второ: Продавам колата ЗАЕДНО с джантите, лепенките и ксенона. Ако на някой не му харесват, като си я купи да си ги сваля!!!Трето: По начин, че последната лепенка на маслото е италианска, сменено е на 120 000 км и датата на лепенката е 12.12.2007 г.; Винаги когато се сменява ремък, се пише на колко км е сменен. т.е. 120 000. Другото което е тази кола е направена в италия 12.2007 г след като е била с челен удар!!! За което си има и документи разбира се Да се заядеш с още нещо има ли???http://www.vankatadupnica.piczo.com/mycar
                          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                          Коментар


                            #14
                            Ооофффф майкооооо , абе момче ти от къде падаш...? От небето ли?Ако искаш и аз мога да ти залепа ляпенка на каквото масло искаш и да кажа , че е от Италия.И още повече като е била с челен удар тея парички са бая множкоооооо , представямс някой майстор как си е оставил ръцете по нея.Аз не се заяждам с теб , ще се радвам ако я продадеш , чисто и просто намали цената , защото кола на тия годинки не се продава толкова , а и явно наистина си продаваш лепенки и джанти!

                            Коментар


                              #15
                              Значи падам от Дупница. Второто което радвам се, че си такъв обър фалшификатор на лепенки за масло. Някой ден ще се възползвам от услугите ти. И искам да ти кажа само още нещо. Ти ако си мислиш, че твойта не е била с удар, жестоко се лъжеш. И в това съм убеден, но въпросът е там, дали ти си го забелязал това нещо. Няма кола която да пристигне и да не е била с някакъв удър, иначе не би пристигнала в България. А това дали вярваш на колко километра ми е колата, това си е съвсем твой проблем. НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ!!!
                              Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X