Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам радиатори/ стартер/ врата/ ауспух ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам радиатори/ стартер/ врата/ ауспух ...

    Продавам следните неща от Браво 1,4 12V- предна броня - тъмносин металик - 30лв (малка забележка)- заден десен стоп - цял с платката и крушките - 70лв- стартер -80лв- врата дясна с ел. стъкло/ тапицерия без странично огледало - 70лв- десен макверсон + накладки + спирачен диск + полуоска + пружина - 100лв.- ляв макверсон + накладки + спирачен диск + полуоска + пружина - 100лв.- заден капак (хетчбек тъмносин металик) със стъко + тапицерия + механизъм за чистачка + трета светлина на стоп - 100лв.- преден капак - тъмносин металик 20лв (забележки)- цяла генерация ( двуцевка + средно гърне + задно гърне ) + сондата - 50лв (тя е свалена от автомобил и е заварена едно към друго трябва да се вземе цялата);- моторче и рамена за предна чистачка - 50 лв;- воден радиатор - 100лв;- радиатор климатик (почти нов ) - 100лвСофия тел.: 0898/518-261 - Бисер

    #2
    Продавам и двигателя без моноинжекцията на 180 000 км. до последно работеше много добре - 200лв.

    Коментар


      #3
      Колега я кажи цена само за средно и задно гърне!В какво състояние са гърнетата?И средното гърне и задното такива ли са , като на снимката?Какво ФИ е тръбата?07.26 което е се водят средно и задно
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        не средното гърне не е същото сменено е с българско пела ли какви бяха не съм сигуренА и както писах те са заварени

        Коментар


          #5
          преден капак - тъмносин металик 20лв (забележки) интересува ме какви са забелешките снимки ако може

          Коментар


            #6
            Ето снимки на капакаХайде и останалите неща които продавам са здрави и в добро състояние. За двигателя може да се мине през нотариус имам документи и веднага да се монтира Стартера е ОК
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              двигател

              Хайде на никой нищо ли не му трябва.Двигателя е напълно цял + компресор за климатика монтира се на колата и работи веднага!Продавам и компютъра - 50 лв.

              Коментар

              Working...
              X