Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно търся човек с Фиат Мареа с цвят-черен металик хамелео

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно търся човек с Фиат Мареа с цвят-черен металик хамелео

    Спешно търся човек с Фиат Мареа с цвят-черен металик хамелеон(където черното на светлината отива към кафеникаво-лилаво, този цвят е един.Поблема е че се ударих и на пътя ми е останала капачката на резервоара и сега няма от къде да си намеря номера на боята за да ми я боядисат, та трябва ми човек със същата боя на колата, за да ми каже номера.Мерси

    #2
    По вина би трявало да излезе, ако не бъркам.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Я погледни тази дето съм сложил в гаража. Ако е този цвят, ще погледна веднага.

      Коментар


        #4
        МИ6ТО да тя е моляте кажи ми номера на боята от капачката на резервоара.мерси

        Коментар


          #5
          Има няколко номера, не знам кой е. Избери си b632PA66-M40735246721Искаше ми се да ти кача снимка, обаче колата е в закрит паркинг и телефонът не може да фокусира добре. Все пак ако държиш, довечера мога да я щракна с хубав апарат, ако успея да се прибера навреме.

          Коментар


            #6
            изтрито

            Коментар


              #7
              Номера на боята се намира на долната част на задния капак - там е на сребриста лепенка.Обикновено майсторите за по-лесно свалят капачката и я носят за да подберат цвят.На конкретната капачка на колегата няма номер на боя.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Или може да ти изчагъркат малко от боята и пак да раберат какъв цвят е.Много зле се изразих.
                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                Коментар

                Working...
                X