Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HELP! E1 и Е2 грешки на табло на парно на TEMPRA '92 TD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HELP! E1 и Е2 грешки на табло на парно на TEMPRA '92 TD

    HELP! E1 и Е2 грешки на табло на парно на TEMPRA ’92 TD проблема ми е следния, темпрата е варианта със дигитален панел на парното в колата, та парното когато си иска работи и показва желаните градуси, и духа от където му кажеш, така в следващия момнет изписва Е1 или Е2 /или и 2 те започват да се редуват 1 след друго/! след като колата е угасена, и се запали отново обикновено парното работи известно време и след това пак спира! смених термостат /по друга причина/ и за около седмица проблема го нямаше /изглежда нещо се е наместило но не за дълго/ но сега пак не работи! какво да правя?
    Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
    PETROL/LPG, pioneer P7600

    #2
    HELP! E1 и Е2 грешки на табло на парно на TEMPRA ’92 TD проблема ми е следния, темпрата е варианта със дигитален панел на парното в колата, та парното когато си иска работи и показва желаните градуси, и духа от където му кажеш, така в следващия момнет изписва Е1 или Е2 /или и 2 те започват да се редуват 1 след друго/! след като колата е угасена, и се запали отново обикновено парното работи известно време и след това пак спира! смених термостат /по друга причина/ и за около седмица проблема го нямаше /изглежда нещо се е наместило но не за дълго/ но сега пак не работи! какво да правя?
    Платката с електрониката е зад таблото с бутоните и дисплея, изважда се отпред!Най-вероятно причината е там, имал сьм подобен случай! Вземи си една платка от Италианеца и я смени! Мисля, че беше евтина, а е и най-бьрзия вариант!

    Коментар


      #3
      за платката

      hit-ko написа:
      HELP! E1 и Е2 грешки на табло на парно на TEMPRA ’92 TD проблема ми е следния, темпрата е варианта със дигитален панел на парното в колата, та парното когато си иска работи и показва желаните градуси, и духа от където му кажеш, така в следващия момнет изписва Е1 или Е2 /или и 2 те започват да се редуват 1 след друго/! след като колата е угасена, и се запали отново обикновено парното работи известно време и след това пак спира! смених термостат /по друга причина/ и за около седмица проблема го нямаше /изглежда нещо се е наместило но не за дълго/ но сега пак не работи! какво да правя?
      Платката с електрониката е зад таблото с бутоните и дисплея, изважда се отпред!Най-вероятно причината е там, имал сьм подобен случай! Вземи си една платка от Италианеца и я смени! Мисля, че беше евтина, а е и най-бьрзия вариант!
      помислих си че може да е платката, вече съм я вадил и я разглеждах с лупа, но ми се стори 100% ок! мога да взема такава платка от италианеца, но не съм обеден че проблема е в нея, защото от време на време парното работи, а от време на време не работи, това повече ми намирисва на лош контакт или реле или нещо от сорта, от колкото на перманентен проблем! Но не мога да бъда сигурен! при тебе постоянно ли показваше Е1 и Е2 или само от време на време? ако е било от време на време кажи, ще отида до италианеца!п.с. дали бих могъл да сложа панел за патрно, който не е дигитален а най-обикновен от друга темпра? какво ще има да променям? /това второто е само информативно/
      Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
      PETROL/LPG, pioneer P7600

      Коментар


        #4
        всичко трябва да променяш едното е с моторчета/електрическо/ другото с жила/механично/ трябва да сменяш цялото парно комплект
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          за парното

          оправих я след 3-4 часа легнал на 2те предни седалки и с глава под мястото на жапката причината е разтопен куплунг и жици, след 2 нови обувки на кабелите и малко калай и изолир банд стана номера!
          Nissan Sunny N14 sedan 1.6 16V TWINCAM
          PETROL/LPG, pioneer P7600

          Коментар

          Working...
          X