Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писта - Малево

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писта - Малево

    За всички колеги които обичат екстремното каране,искам да споделеля,че на летище Малево всяка неделя се провеждат състезания.Това е екс военно летище което в момента е запустяло. Но и искам да ви предопредя, че гонките не са регламентирани и това лято стана инцидент.http://vbox7.com/search/?offline=1&v...B5%D0%B2%D0%BE
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    #2
    З***и тези нераглементирани гонки и инциденти!Тука край Пазарджик ,мисля ,че беше Пищигово ,правят такива и всяка седмица има такива инциденти!Добре ,че засега няма пострадали ,а само свити ламарини(ама са много)!Ако ще се ходи на гонки да са с организация ,като на божура ,не някакви такива ,без всякакви мерки за сигурност!Против всякакви такива мероприятия съм!!!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      [/quote]Против всякакви такива мероприятия съм!!! [quote]Aз съм на същото мнение,но все пак е по-добре от това да се правят в населените места и при инцидент,а те стават често знаем какво става.Невинни хора страдат заради глупоста на други.
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар

      Working...
      X