Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво 1.9JTD 105 к.c.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво 1.9JTD 105 к.c.

    Марка : ФиатМодел : БравоДвигател: 1.9 JTD 105к.с.Година на производство: 12.1999г.Пробег: 190 000км Цена : 2300 лв.Колеги продавам бравото , защото ме удариха преди около месец в задната му част . Пораженията са задна броня , задна врата (на багажника)+стъкло , два стопа и както и част от заднате панели. Равносметка : пари за ремонт и части - 1450лв. Напълно възможно е да се възтанови , но аз не искам да го правя , защото имам вече 3 коли (блъснати) , а и искам нещо по-голямо. Като екстри има:ABSAir BagСервоХидравликаКлиматроникел фаровеел стъклаел огледала с подгряванеЦентрално заключване АлармаХалогени3 бр. ключове Обслужвана е до последно и не съм пестил нищо по поддръжката. Сменил съм педни спирачн дискове + Накладки (преди около 19 000км) , преден ляв лагер на главината , шайбата на коляновия вал за пистовия ремък , дебитомер , допълване на климатроника, масло (само е карана до сега с Селения турбо дизел) , маслен филтър , Въздушен филтър , горивен филтър съм сменял на всеки 10 000км. Колата е в перфектно с-ние откъм двигател , всичко по нея си работи даже радиатора на охладителната с-ма е чисто нов . Единствените забележки са задницата , спукано стъкло на преден десен фар и спукана броня (предна).Колата се продава цялата , поне за сега! Изпращам снимки , само при сериозен интерес!За допълнителна информация по обслужването можете да попитате Георги и Николай от дизел сервиза в Ямбол , понеже на 90 % колата е обслужвана при тях, дори Ники има около 8-9 000 км наблюдение в/у нея , понеже пътувахме заедно до Италия и Германия. П.П.rumbaka написа:айде капака+стъклото,задната броня и двата стопа от мен 350 лв. SmileКолеги с предложението на колегата и със 100 лв.надолу от моята цена предложението е доста атрактивно за JTD , та накратко до тук 2200 за колата + 350 за изброените части стават 2550 лв. , остават още 400 - за поизпъване (за труда на майстор) и около 300 лв. за кит и боя , така доста се поскъсиха разходите . Smile Та общо за 3250 лв. получаваш JTD. e-mail: saintan@abv.bg tel:. 0878 203013 Иван
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    #2
    браво

    колега сложи снимки да вида колко е ударена

    Коментар


      #3
      Re: браво

      toko.bg написа:
      колега сложи снимки да вида колко е ударена
      Имаш лично , колега.
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #4
        Може ли и една снимчица и за мен да го видия колко е блъснато.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          колега колата двиЖи ли се на собствен ход

          Коментар


            #6
            И за мен ако може снимки и къде се намира ?
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              айде капака+стъклото,задната броня и дваат стопа от мен 350 лв.

              Коментар


                #8
                rumbaka написа:
                айде капака+стъклото,задната броня и двата стопа от мен 350 лв.
                Колеги с предложението на колегата и със 100 лв.надолу от моята цена предложението е доста атрактивно за JTD , та накратко до тук 2200 за колата + 350 за изброените части стават 2550 лв. , остават още 400 - за поизпъване (за труда на майстор) и около 300 лв. за кит и боя , така доста се поскъсиха разходите . Та общо за 3250 лв. получаваш JTD.
                .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                Коментар


                  #9
                  Имаш лично
                  Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

                  Коментар


                    #10
                    Баво1,9ЖТД105к

                    Ако още не си я продал ме интересува цвят и още ли я даваш цяла?

                    Коментар


                      #11
                      Колега може ли снимки на лично P.S.-И в кои град се намира колата
                      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                      Alfa Romeo 155 2.0 8V

                      Коментар


                        #12
                        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                        Коментар


                          #13
                          Ако мислиш да го продаваш на части ми пиши на лс или на 0899 117 224 интересува ме мотора ... !

                          Коментар

                          Working...
                          X