Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ!

    Имам една молба!Както знаете на типото на предната врата има един обтегач, който държи вратата да не се обърне навън и я задържа на 2 етапа!Този обтегач се държи посредством ЩИФТ за купетоНЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ ВЗЕМА ВЪПРОСНОТО ЩИФТЧЕ, че моето се счупи и сега вратата се отваря колкото си иска?А бях до едно магазинче и там ми казаха че незнаят за какво става на въпрос! ПОМОЩЩЩЩ
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    не мисля че е задължително да вземеш точно оригиналния щифт. Би могъл да сложиш всчкакъв щифт. Мой съвет е пробвай със нит/някакъв дебел с размера на щифта. Нямам предвид да го нитоваш , а просто да ползваш стеблото на нита а главата я отрежи.А също така и болт с гайка можеш да сложиш

    Коментар


      #3
      Аз съм съгласен с теб ама съм си малко префекционист и ме дразнат всякакви такива "побългарявания" Иначе сега за временно решение съм така с един нит ама не е точно има малка хлабина(наистина малка) и като се отваря вратата щрака и всеки път ми напомня и се дразня още повече(добре че не е мойтоа врата :P Та ако може някой да ми помогне ще бъда много :P
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар

      Working...
      X