Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си комбито - Дедра 2000 16V-3200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си комбито - Дедра 2000 16V-3200лв

    -климатроник-абс-кожен салон - бяла алкантра-пълен ел. пакет, ел.стъкла 4 броя, ел. огледала+ел. прибиране-лети джанти-централно заключване-пълно каско-хидравлика-газова уредба-стерео мп3+двд плеар+бас бокс-халогени-кожен волан-кожен скоростен лост-еърбег- 1 бр.-комби-подлакатници - 2 бр.-винетка-го до ноември-2008-колата е 1995г-139 конски сили-тъмно зелена-абсолютно всички екстри за модела-така колата я имам вече 1 година и нямам никакви забележки от нея по отношение на ергономия,вървене и каквито и да е проблеми направена и цялостна профилактика единствената забележка е ожулване на преден ляв калник,всичко по колата си работи на газ е много икономична бутилката събира 17литра газ и минавам с нея извън градско-200 км., градско - 150 км.,климатроника е зареден май месец оправих му осветлението и е безупречен,двигателя е без забележка голяма бегачка учудващо бе за мен как се ускорява и то в комби версия,има си и багажници на тавана просто съм ги махнал сега,има дребни забележки по боята .-цената на колата е 4300 лв.+коментар само на място,мисля цената ми е напълно реална ,като гледам по родните тържища какви таралястници се продават за същите пари че даже и повече,а с тази покупка вие получавате кола готова за каране без нужда от смяна на консумативи за следващите 30-40 000 км.-колата се намира в самоков оглед по-всяко време след уговорка-тел.: 0898/789-169, 0885/838-712 - светлъо
    Прикачени файлове

    #2
    имам и други снимки ама немога да ги кача нещо ,та който изка му ги пускам на имейл

    Коментар


      #3
      коментар

      Коментар


        #4
        много много добра и послушна кола

        Коментар


          #5
          Моята слабост, 2.0 комби еххх , на времето се отрепах да търся такава и нъцки. Що се отказваш от тая кола колега?
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            praskov написа:
            това сигурно значи,че се е сбричкала вече
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар


              #7
              збричкала ти се е главата отворко ела да те повозя малко докато не ти изпаднат зъбите,ама можеби ти никога няма да имаш щастието да имаш кола с такъв двигател и затова се изказваш тука,никой не ти е изкал мнението като не си виждал и карал колата карай си там уното не се занимавай с мен

              Коментар


                #8
                2000 16V .Това чудо колко коня е? Коя година е?
                fiat REGATA 1.9 DS
                lancia LIBRA 1.8 SW

                Коментар


                  #9
                  перфектна

                  Коментар


                    #10
                    Та не разбрах коя година точно е била перфектна?Например 1996 или ..... .
                    fiat REGATA 1.9 DS
                    lancia LIBRA 1.8 SW

                    Коментар


                      #11
                      писЪл съм го в заглавието - 95 г. - 139 коня от тогава досега си е перфектна

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          дай да видим джантите
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            #14
                            снимки цена
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              #15
                              който иска повече снимки да ми даде имейл на лично тама ще му ги пратя че тук нещо немога повече да кача

                              Коментар

                              Working...
                              X