Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бензинова помпа...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бензинова помпа...

    ...за UNO1.5 i.e. , ако някои знае някои който продава да каже

    #2
    ако е външна, можеш всякаква за кола инжекцион да си купиш..мисля че ти е многоточков инжекциона?
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #3
      KPEMATOP написа:
      ако е външна, можеш всякаква за кола инжекцион да си купиш..мисля че ти е многоточков инжекциона?
      Не може за всяка, на моно-тата помпите са на по-ниско налягане обикновено.

      Коментар


        #4
        да ве, за всякакав многоточков инжекцион става...моното май е 1.5-2 бара макс
        2004 Audi A6 4F
        2002 Lancia Y

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          jamie написа:
          KPEMATOP написа:
          ако е външна, можеш всякаква за кола инжекцион да си купиш..мисля че ти е многоточков инжекциона?
          Не може за всяка, на моно-тата помпите са на по-ниско налягане обикновено.
          Няма проблем да се сложи помпа с по-голям дебит. Регулатора на налягането ще се справи успешно и ще стабилизира налягането на 1 бар. Повечето количество бензин от високия дебит просто ще се върне в резервоара.
          Mиткоо Митко - разлика между дебит и налягане правиш ли......

          Коментар


            #6
            абе аз до сега бях с ваншна ама мога и ватрешна да сложа ама някои да каже някаква оферта или да знае някой които продава...

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              jamie написа:
              Mitko написа:
              jamie написа:
              KPEMATOP написа:
              ако е външна, можеш всякаква за кола инжекцион да си купиш..мисля че ти е многоточков инжекциона?
              Не може за всяка, на моно-тата помпите са на по-ниско налягане обикновено.
              Няма проблем да се сложи помпа с по-голям дебит. Регулатора на налягането ще се справи успешно и ще стабилизира налягането на 1 бар. Повечето количество бензин от високия дебит просто ще се върне в резервоара.
              Mиткоо Митко - разлика между дебит и налягане правиш ли......
              Естествено, че правя. Помпата не формира налягането. Дано регулатор на налягането ти говори нещо.
              Да, сигурно при помпа 0.3 бара (карбураторна) или 0.9 (моно) регулатора на майтап ще даде 3 бара (фул инж.)....

              Коментар

              Working...
              X