Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat punto 1.6 i.е - 90 к.с vs Vento 1.8 - 75 к.с hmmmm

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat punto 1.6 i.е - 90 к.с vs Vento 1.8 - 75 к.с hmmmm

    Пускам темата защото искам да зная мнението ви колеги ние се дърпахме, но го подцених оказа се достоен съперникккк

    #2
    имаш проблем или с колата или с задкормилното устроиство
    fiat bravo 16_16v 103hp

    Коментар


      #3
      nikolov-1.6_v16 написа:
      имаш проблем или с колата или с задкормилното устроиство
      А може и с двете
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        хммм аз тия Фалвета фи ям за закуска мойто пунто е 1.2 16В спортинг. за 400м. 3 коли зад мен вари същото венто.

        Коментар


          #5
          JacK`DanielS написа:
          хммм аз тия Фалвета фи ям за закуска мойто пунто е 1.2 16В спортинг. за 400м. 3 коли зад мен вари същото венто.
          Тя твоита 1.2 ма достоен съперник и е от 2.5 нагоре Видях кви лаптопи и кашони си наръгал под капака

          Коментар


            #6
            И е по леко Пунтото и е по-мощно, няма как да ти е сериозен противник. 1.8 на VW не е ли 90к.с.? Но дори и тогава трябва да го биеш. Един приятел има Голф 3 1.8 90 и не е някаква резачка. И го е страх да вдига над 4000 оборота :D Сигурно ще му изскочи някое бутало през капака
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Дай го насам това Венто аз да го пробвам с Типо-то!!!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                miiiiiiiii

                пичовеее до 120 го водя една кола растояниее и го задминох че идваше кола в насрешнотоо ма мислех че ше ми е по лесноо а проблема ми е въф въздушния филтър напукан еее ет ви пикккклл.... на двигателаа ма тук още не е напуканнл... инак др проблем няямм емм дурее тръгнахх дрепнах го и после се задържа на 1 кола растояниее Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Re: miiiiiiiii

                  1.8 имат само 90 коня венто върви малко повече от голф 3 1.8 просто по големите коли ги правят да вървят малко повече не знам да ти кажа на тези гонки които ги правите просто не знам какви порфита сте а има и друго немските коли се продават в цял свят а къде се продава фиат че не ми е ясно тъпо е като почнете да плюете по другите марки щото 200 тъпака са напудрили колите си с разни цигании това не означава че марката била боклук влезте във форума на бмв на пример да видите на обявите за продажба на автомобили има всякакви коли за продажба от всички националности и няма мнения като ква е тази тъпа алфа и ква е тази френска косерватук и вие вече не оставате по назад от голфаджиите

                  Коментар


                    #10
                    Vento има 75 к.с. (справка - тук - http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12965.html).Ако наистина е било такова обаче, няма как да е съизмеримо с 90 кс. Пунто, нито на тегло, нито по мощност, нито по въртящ момент.Явно не си вложил всичко от себе си или ти се е досвидяла колата А към горния потребител кво да кажа? Първо, не слагай на кантар всички немски коли - нима можеш да сравняваш Мерцедес, БМВ или Порше с Опел или ФауВе?Нищо оскърбително към Фолксвагените не видях в горните постове, че чак така да се засягаш. А Голфаджиите са отделно племе... Самият мерак да си купиш Голф е меко казано... странен (майтапя се). А и като го накичиш с ония ми ти светещи в синьо пръскалки, антенки и други подобни, както и с лепенки Рекаро, НОС, Момо и други подобни... е кво да кажа?

                    Коментар


                      #11
                      Re: miiiiiiiii

                      chombe написа:
                      1.8 имат само 90 коня венто върви малко повече от голф 3 1.8 просто по големите коли ги правят да вървят малко повече не знам да ти кажа на тези гонки които ги правите просто не знам какви порфита сте а има и друго немските коли се продават в цял свят а къде се продава фиат че не ми е ясно тъпо е като почнете да плюете по другите марки щото 200 тъпака са напудрили колите си с разни цигании това не означава че марката била боклук влезте във форума на бмв на пример да видите на обявите за продажба на автомобили има всякакви коли за продажба от всички националности и няма мнения като ква е тази тъпа алфа и ква е тази френска косерватук и вие вече не оставате по назад от голфаджиите
                      ас също съм съгласен с колегата Immortal не виждам ништо обидно в написаното до тук !!! и 2-ро като гледам как не знаеш двигателите на колите си ми ясен (не се обиждаи) :D :D :D тоно 1.8 75 е и дадх мисля че всичко от себе си дърпам ог но не ми се откача от заднисата след 120 явн вървът дееба

                      Коментар


                        #12
                        Re: miiiiiiiii

                        като гледам така е имат и такъв на жена ми бях взел един голф 3 беше 90 коня моно инжекция после видяла някъде пунто 2 мисля че го водят и сега си го кара а за вървене почти съм сигурен че го биеш ако пак ти казвам е 75 коня неговия да не те мента нещо или да ти има нещо на двигателя преди имах лагуна двойка двигател и се чудех защо не иска да вдига повече от 160 и накрая се оказаха клапани като оборотите ми бегаха съвсем едва забележимо в спряло състояние майсторите ми викаха ходи си оправи газовата а газаджиите не от бензина е :D по принцип със двигателите на волфа мислех че съм наясно имам много познати с коли на марката и всички с този двигател са 90 коня сега виждам че имат и 75 коня но никога не е късно да станеш за резил за справка в мобиле ще видиш колко коня са повечето1.8 даже не видях нито един 75 коня и 1.6 ги погледни да видиш колко са

                        Коментар


                          #13
                          d

                          Ако говорим за венто ,което е брата близнак на сеат толедо ,ако е бил 75 коня значи е 1.6,защото при толедото 1.6 е винаги 75 коня а 1.8 е 90 коня
                          Nissan Primera 1.6 16v P11
                          ex.Fiat Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #14
                            Re: d

                            kantarev написа:
                            Ако говорим за венто ,което е брата близнак на сеат толедо ,ако е бил 75 коня значи е 1.6,защото при толедото 1.6 е винаги 75 коня а 1.8 е 90 коня
                            Тук малко си в грешка.Мотора ААМ на VW който го има при GOLF III и VENTO e 1.8 75к.с При Толедото го няма.
                            LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                            LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                            LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                            Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                            Grande Punto 1.2 LPG

                            Коментар


                              #15
                              Re: d

                              mitaka_71 написа:
                              kantarev написа:
                              Ако говорим за венто ,което е брата близнак на сеат толедо ,ако е бил 75 коня значи е 1.6,защото при толедото 1.6 е винаги 75 коня а 1.8 е 90 коня
                              Тук малко си в грешка.Мотора ААМ на VW който го има при GOLF III и VENTO e 1.8 75к.с При Толедото го няма.
                              Напелно сигорен съм пича с вентото ми е фр. 1.8 75 ееее http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/12965.html

                              Коментар

                              Working...
                              X