Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Фиат Уно Турбо 1.3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Фиат Уно Турбо 1.3

    Колата е изкърпена и пребоядисана. С спортна окачване е- червени пружини и амортесиори. Мотора е перфектен- 10 комперсия и на 4-те цилиндъра. Колата е обслужена преди 1000 км- масла, филтри, ремъци. Досега е карана на 0. 8 бара и върви доста добре( може да се надуе и на 1. 1 бара- който иска може да му кажа как ) Има блоу офф, буст контролер, спортен филтър- всичките неща са купувани чисто нови от ТОП спийд. Има технически преглед до февруари. 2009 г. Има 14-ки лети джанти от делта турбо с чисто нови предни гуми ценатацена: 1799 лвтел за връзка: 0884/045222Също така се продава и купето само което е перфектно на цена 600 лв. с обикновенно окачване и 800 лв. със спортното
    Прикачени файлове

    #2
    Е как искам едно такова зверче ама сега няма пари Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 иначе щях да го грабна много отдавна търсия и винаги като изкочи някое и все нямам пари.Колега САМО НЕГО продавай на части.Колега уно е много готино дано да намири някои собственик който да го стопанисва добре успех с продажбата.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    Коментар


      #3
      колега имам въпрос ! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=832811#832811 ако можеш да ми отговориш ?

      Коментар


        #4
        колега какво става с това уно продава ли се или поне двигателя продава ли се ?

        Коментар


          #5
          Колега тва уно беше в мене но ... изгоря Погледни от кога е обявата ...
          Fiat Punto GT

          Коментар


            #6
            колега аз видях от кога е викам пак да питам много кофти че е изгоряло

            Коментар

            Working...
            X