Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Типо 1.1 карбуратор- разпилвана глава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Типо 1.1 карбуратор- разпилвана глава

    Данни:Дата на производство - април 1989 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 45 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КупеЦвят - БялОсобености:4(5) ВратиКатастрофиралДопълнителна информация:Автомобила е с разпилвана глава. Челен удар! Но качваш се и караш Продавач:Регион: Софиятел.: 0887323759e-mail: burziiiarostni@abv.bg
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    #2
    Re: Фиат Типо 1.1 карбуратор- разпилвана глава

    Тони_Казичане написа:
    Челен удар! Но качваш се и караш
    Може ли да обясниш малко по-подробно??? Как точно "качваш се и караш" колата от снимките по-горе?
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      Малиии, 1.1 разпилван, сигурно е резачка!
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        Re: Фиат Типо 1.1 карбуратор- разпилвана глава

        Synthy написа:
        Тони_Казичане написа:
        Челен удар! Но качваш се и караш
        Може ли да обясниш малко по-подробно??? Как точно "качваш се и караш" колата от снимките по-горе?
        Слагаш едно столче и караш.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Вече не може да се кара. Двигателя е на земята. Иначе си имаше седалки и палеше. Само където нямаше ламарини от пред А иначе беше резачка. Вървеше повече от другото ми Типо което е 1.4 моно. И моля с тъпите ви коментари извън темите ми, кво ще кажете Тва нито ви е лафче нито нищо. Отговаряйте си на възраста а не на 13 годишни спамърченца
          Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
          Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

          Коментар


            #6
            като гледам типото май вече на части се продава . интересуват ме 3 неща - салона е като на моето и ме итересува млката задна седалка ( нали е 2 към 1 ) та мойта си остана смачкана след един удар та ако е цьяла и не е протрита мога да я зема . другото е машинката на централното на задна лява врата (зад шофиора) и машинката за стъклото на шофиорската врата стига да е ел. ама като снимките е май така. Та ако все пак се продава на части може да коментираме тия неща . ако тряя и на л.с. Благодаря предварително . а и не знам къде е тая кола град и т.н.
            не подценявайте италианските коли
            Tipo 1.6 (149.C2.046)

            Коментар


              #7
              Целия салон е продаден от колата...Вратите са запазени комплект + пета...А иначе се гледа местожителството на продавача и се разбира къде е автомобила П.П. Кората от зад за колоните е продадена
              Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
              Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

              Коментар


                #8
                Тони_Казичане написа:
                ...А иначе се гледа местожителството на продавача и се разбира къде е автомобила
                отворен бее...
                FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
                FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
                LANCIA Ypsilon Elefantino blu
                http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
                http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

                Коментар


                  #9
                  значи като пише че си от софия какво пречи колата да е във село "горно нанадолнище "примерно ,затва питах. а не разбрах за машинките продават ли се или вървят комплект с вратите . ако е с вратите жалко .
                  не подценявайте италианските коли
                  Tipo 1.6 (149.C2.046)

                  Коментар


                    #10
                    С вратите са и са запазени вече
                    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                    Коментар


                      #11
                      е жалко .благодаря все пак и успех с разпродаването !!!
                      не подценявайте италианските коли
                      Tipo 1.6 (149.C2.046)

                      Коментар


                        #12
                        Врати- 50 лева бройка врата, комплектована със стъкло, тапицерия, дръжки- черни на цвят.
                        Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
                        Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

                        Коментар

                        Working...
                        X