Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям зимни гуми

    Заменям 4 еднакви зимни гуми Kumho KW-17 размер 185/65/15 - 5-6 мм грайфер, за подобни зимни гуми с размер 205/65/15. Причината, е че въпросните куми идват малко ниски за и без това ниският картер на Капа JTD. Мога и да ги продам, но нямам предтава каква цена да им искам, пък и ми трябват други гуми за Ланча-та ДОТ-а го има някъде на снимките, но не ми говори нищо Снимките... http://www.snimka.bg/album.php?album_id=291510Уж направих албума публичен, но кажете ако нещо не се вижда Гумите бяха на бившата ми Алфа, не са карани през лятото, съхранявани са в канала на гаража, тоест на тъмно и хладно, каучука е еластичен, грайфера на двете е 6 мм на другите 2 - 5 мм.
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    #2
    Re: Заменям зимни гуми

    Crusader написа:
    Снимките... http://www.snimka.bg/album.php?album...10&pid=7990131 Уж направих албума публичен, но кажете ако нещо не се вижда
    Не се отваря колега, т.е. отваря се, ама началната страница на снимка.бг.За да се вижда албума от всички щтракваш на "Виж албума" (представлява бутон, на който са изобразени папка и око). От там натискаш "Копирай адреса на албума" и постваш линка тук. Дано да съм го обяснил като хората.
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Сега как е?
      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

      Коментар


        #4
        Отваря се ,че чак и Аркуса :D
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Ей нема ми гледате пищова :D
          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

          Коментар


            #6
            35 лева бройката.
            Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
            Uno 75 1.5i.e.8V 88`

            Коментар


              #7
              Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
              Uno 75 1.5i.e.8V 88`

              Коментар


                #8
                Имам интерес, ще напишеш ли ДОТ-а че не го разчитам добре на снимките и пращаш ли по куриери евентуално? От теб ли са купувани и ако да коя година?

                Коментар


                  #9
                  Още се продават 30 лв бройката, 100 за четирите
                  Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                  Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                  Коментар

                  Working...
                  X