Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пазете си автомобилите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пазете си автомобилите.

    Надявам се темата да не е много банална.Не знам за вас, но на мен ми е крайно неприятно нещо направено с любов да се види счупено или обезобразено.Та днес сутринта са ми откраднали предната емблема "Abarth" от Сейчентото, като са ми издрали и боята около нея. Рег. В 9094 РВ -жълтаАко някой от форума случайно попадне на нея за продаване моля да ми се обади. 0888353433-Слави.Във Варна са само две такива. Другата я направиха за колегата m3xo фиат Пунто Абарт червено и сиво.Емблемата я има в описанието на моя автомобил на снимка.
    Alfa Romeo Centocinquantasei

    #2
    Мой близък приятел си купи Ситроен Ц5 от най-новите...уникална кола, невероятна. Взехме я и седнахме на Владислав в едно заведение да се почерпим. Колата я паркирахме на паркинга зад единият от блоковете по Владислав. След около час отиваме към нея и какво установяваме....кола, която е взета буквално преди около час и половина от дилъра на Ситроен, беше надраскана здраво с пирон или ключ от дясната страна от край до край....и супер дълбоко.Нямам думи за комплексарщината и завистта на някой хора...Ще имам грижата да алармирам, ако забележа емблема като твоята.

    Коментар


      #3
      Ooooooooooooooooooххххххххххххххххххх Авео, представям си как се е почувствал твоя приятел, като знам как бих се почувствал аз ако това се случи на моята 11 годишна кочинка, да не говорим за чисто нова кола В такава ситуация не е хубаво да говоря така, ама ако имам късмета да го пипна въпросния изрод, внимателно бих му изпочупил костите. Ебати шибаняците. Е как може да има такива лайна, бе хора???
      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

      Коментар


        #4
        Явно старите бабички все пак стават за нещо! Извършителя е открит и вечерта ще бъде наказан както аз си знам!Кварталното леке на един комшия синковеца.Идеален случай да си използвам автоматеца
        Alfa Romeo Centocinquantasei

        Коментар


          #5
          Пусни го да бяга само по "емблема" около блока.
          Fiat Bravo 11'97
          1.4 12V A/C

          Коментар


            #6
            Ейй гадни лапенца бе...за какво им е тази емблема...само и само щото до сега не са виждали такава и дай да окепазим на човека цялата предница ама да му вземим емблемата....?!?!?!? Пък за кво им е и каде ще си я навират даже и те не знаят....Колега дано му дадеш добър урок на това зимане!!!!

            Коментар


              #7
              тая темпра баща ми я караше , но сега аз си я приватизирах :P та преди 2 години баща ми тръгва по работа някаде преди обед,аз час след него тръгвах за даскало , гледам го пред блока помпи последната гума,лятото на 30 и кусур градуса.и четирите гуми били спаднати до джантите,до нула(баща ми беше побеснял)........ за какво си говорим само,туй българщината е страшна работа колеги !?!?!?
              Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

              ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

              Коментар


                #8
                Аз с удоволствие бих спаднал гумите на някой който редовно паркира като президент, на 3 места по диагонал, на място на което има недостиг на паркоместа! Обаче пък така без причина... Къде се продаваха тея стикери "Паркирал си като идиот" дето после се махат по 10 минути?

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Аз с удоволствие бих спаднал гумите на някой който редовно паркира като президент, на 3 места по диагонал, на място на което има недостиг на паркоместа! Обаче пък така без причина...Къде се продаваха тея стикери "Паркирал си като идиот" дето после се махат по 10 минути?
                  Оги, преди една седмица фиата немаше газ и понеже дюзите са за ултразвук, не смея да я карам на бензин, реших да отида на работа с на жена ми корсата. Слизам пред блока и какво да видя!?!?!?! Комшията на който няколко дена преди случката му казах да не спира пред колата, напрвил точно обратното - спрял пред корсата. Звъня у тях - няма никой. Колата му на скорост, а аз в момента немам пари да сипя газ на фиата, и съответно закъснявам за работа. А кажи на тоя как да не му нарежеш гумите - Е*б*и л*й**то мазно. От тогава насам ме гледа на кръв и урина, ама не смее да ми каже нищо.

                  Коментар


                    #10
                    както колегата оги28 каза за паркирането съм сагласен.пред блока като се наредят няколко коли и оставят по 1 метър и косур от броните си.ем аз как да се намъкна като съм кобми ми трябва малко повечко място.затуй и аз спирам като румънец вече....
                    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                    Коментар

                    Working...
                    X