Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам туба Блаупункт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам туба Блаупункт

    Здравейте колеги продавам си тубата,защото мисля да взимам нещо по мощно.Много е запазена само месец я ползвах почти нова е!ето снимка и инфо http://technomarket.bg/product_detai...66цената нова е 100 лв аз й искам 80 лв.
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    #2
    колега извинявай за спама, ама ми подариха за рд-то точно такава с усилвател, та исках да те питам става ли или да не се занимавам с монтажи въобще Благодаря предварително
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      viktorson написа:
      колега извинявай за спама, ама ми подариха за рд-то точно такава с усилвател, та исках да те питам става ли или да не се занимавам с монтажи въобще Благодаря предварително
      супер е!Просто вече ми се струва слаба....искам още пауър
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #4
        възможен лек коментар
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #5
          Tqnkata написа:
          възможен лек коментар
          Нова цена 60 лв
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #6
            Колега, аз сам ще ти ъпна обявата и то по две причини:Вчера аз монтирах моята с усилвател Blaupunkt в Пунтото и стана приказка, баса е концентриран вътре, а в това малко купенце... Второ - само заради тази цена, вече трябва да си я продал - прав беше - екстра е тубичката Успех!
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #7
              viktorson написа:
              Колега, аз сам ще ти ъпна обявата и то по две причини:Вчера аз монтирах моята с усилвател Blaupunkt в Пунтото и стана приказка, баса е концентриран вътре, а в това малко купенце... Второ - само заради тази цена, вече трябва да си я продал - прав беше - екстра е тубичката Успех!
              Колега да те попитам , усилвателят идентичен за тубата ли е и колко струва
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                Tqnkata Колега имаш ли път към София Ако нямаш пускаш ли по поща с наложен ?Имам интерес .
                "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                "What do you do to help save the world?"

                Коментар

                Working...
                X