Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

автомобилите не са това което бяха

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    автомобилите не са това което бяха

    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    #2
    Разбира се.Заводите се светнаха че хората карат коли по 15-20 години ,без глобални проблеми по тях и така нямат продажби на нови коли.Виж и батериите на gsm ...Обикновено след 2-3 години трябва смяна (30-40 лв) и т.н.Макар че един акумулатор има по-дълъг живот.Е,зависи от коя страна на барикадата си.Ако работиш в някой завод ще искаш да имаш работа,нали ??

    Коментар


      #3
      Шамад, много си прав.Само че ако знаеш колко струва една батерия за телефон на едро... пък и търговците на едро имат някаква печалба, нали?(аз случайно знам - най скъпата е около 10 лв на едро, а масовите са по 4-5 лв на едро)

      Коментар


        #4
        Евтини коли,изгоден лизинг,скъпи части(разбира се в последствие)=на ФРЕНСКИ АВТОМОБИЛИ.Това което сам си причинява българската "средна"класа в момента никой друг не може да й го причини.Пък после нека френските производители да са първи в България по продажби. Разбира се жена ми ме упреква ,че се заглеждам само по "барутници",но в тях има някакъв дух и нещата са по-прости, не се налага да ходиш на "майстор"и да ползваш винаги услуги на такива високо клалифицирани специалисти.
        Който нищо не го боли и няма никакви проблеми,значи не е ЖИВ!!!

        Коментар


          #5
          С НОСТАЛГИЯ си спомням за мойта ретро фиатка която беше елементарна за поддръжка -СНИМКАТА Е ОТ 1992-РА ГОД.

          Коментар


            #6
            Братче, къде е сега това БИЖУ????
            Който нищо не го боли и няма никакви проблеми,значи не е ЖИВ!!!

            Коментар


              #7
              ???

              tenio hf написа:
              Братче, къде е сега това БИЖУ????
              За последно го мернах в кв."ГЕО МИЛЕВ" преди 5-6 години а иначе аз навремето-93-та ..го подарих на един приятел тук от кв. "ЛОЗЕНЕЦ"...Сега да го имах.....

              Коментар


                #8
                Именно.
                Който нищо не го боли и няма никакви проблеми,значи не е ЖИВ!!!

                Коментар

                Working...
                X