Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПоДарявам - накладки Купе ...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПоДарявам - накладки Купе ...

    Подарявам накладки от Фиат купе 1.8. Бяха взети (не от мен) за моята Дедра с идеята като е същия двигател и наклдаките да са същите, ама не са . Марката е RH , има един проблем - датчика за износването е срязан, накладките са на около 100-200км. За връзка на Л.С. Предпочитам човека на място да дойде да си ги вземем ... не ми се занимава с куриери.

    #2
    Никой ли не ги ще ? Да ги накълцам с ножовката освен

    Коментар


      #3
      Колега ,аз ги искам! Къде се намират?
      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

      Коментар


        #4
        Костинброд ... ако имаш познат които може да мине да ги вземе да заповяда.

        Коментар


          #5
          Пращай ги с наложен кам габрово аз ще ти ги платя!! дай да се спазарим че моите са за смяна
          Powered by Emzo

          Коментар


            #6
            ммм сега направих една справка с каталога на RH. Точния номер на накладките е 2588.1 http://www.roadhouse.es/catalogo/cat...f=2588.11&pos= , което май не е много много и за Купе . Реални снимка http://picbg.net/img.php?file=7c94b5e6e9bb782b.jpg . В сила си остава предложението, съжалявам за колегите с Купетата. Някои по-запознат може да каже дали са съвместими.

            Коментар


              #7
              За Марея 1.8 ми изглеждат абсолютно едни и същи! Колега ако искаш пусни ми ги с Еконт ако ти се занимава>
              Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
              Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

              Коментар


                #8
                евла на колегата, че иска да ги подари, а не да ги продаде за 7.50 например.
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Колеги супер натоварено ми е, а и нямам офис в моя град на никой от куриерите. Съжалявам, но както казах предпочитам човека да дойде на място, ако имат познат в София би трябвало да знае горе долу къде е Костинброд.

                  Коментар


                    #10
                    Аз минавам всеки ден покрай Констинброд (по околовръстното, като се прибирам от работа). Мога да мина да ги взема, и да ги пратя на който от двамата ги иска. Ако сте съгласни - няма проблем, само се разберете кой ще ги взима. При мен постоянно идват куриери в офиса, така че мога да ги пратя докъдето кажете.
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      Колега ако не те затруднява да ми ги пратиш,много ще сън ти благодарен! Почерпката е от мен!
                      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                      Коментар


                        #12
                        ок, нямаш грижи като ги взема от Миро, ще ти пиша да се разберем за адрес. Но първо да взема накладките Ако искаш остави ми телефон на ЛС, да ти се обадя (акоуспея днес/утре да ги взема, в неделята имам ходене до пловдив, ако ти е удобно да се разходиш до там може да се видим).
                        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                        Коментар


                          #13
                          Днес накладките ще са в Synthy. Честито на колегата от Пещера. :D

                          Коментар

                          Working...
                          X