Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масло Selenia

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масло Selenia

    Къде в София мога да сменя масло Selenia ? В смисъл не искам да купувам от едно място, пък после да ходя на друго за смяна. В момента въобще не се сещам за "маслари" където да предлагат Selenia, а съм решил да пробвам с такова. И кое според вас е най-подходящо - моторът е 1,9Д Браво.
    ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

    #2
    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    Коментар


      #3
      Александър Стамболийски/незнам кой номер беше затова ще ти обясня какде се намира точно/Тръгваш по Стамболийски от Рамстор в посока центъра. Минаваш светофара на Вагон ресторанта след около 150 метра има гумаджииница, до нея сервиз за ауспуси след това е сервизче за масла. Освен че имат доста голям избор от масла/включително селения/ и ти го сменят веднага.

      Коментар


        #4
        в италсервиз

        Коментар


          #5
          a написа:
          в италсервиз
          И аз оттам си взех последния път(Голд), а мисля че смяна се прави почти навсякъде.......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            #6
            Аз ли нещо не съм добре или тия в Ауто италия ? Буквално една лелка ми каза : маслото 5л Турбо Дизел "към" 48лв, филтъра около 20лв и смяната около 20лв, ама трябвало не знам си кой отговорник да каже Тия не знаят ли колко струва смяна на масло и за тия 20 лв климатика ли ще свалят или какво ?
            ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

            Коментар


              #7
              Тук също се предлагат масла Selenia и то на добра цена:ЕВРО 07 АД части по мотора, ходова част, масла SELENIA, филтри, ремъци ....магазини:СОФИЯ:бул.Евлоги Георгиев №81, тел:02/9801891, 9803106ул. Симеон №129, тел:02/9312261, 9312263бул. Сливница №251, тел: 02/9313213бул. Христо Ботев №96, тел: 02/9310925ул. Козлодуй №27, тел: 02/9316199ул. Самуил №149, тел: 02/9310817
              LANCIA Y 1.2 16v 86HP
              176B9.000
              ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
              AR32301

              Коментар


                #8
                BRAVO написа:
                Аз ли нещо не съм добре или тия в Ауто италия ? Буквално една лелка ми каза : маслото 5л Турбо Дизел "към" 48лв, филтъра около 20лв и смяната около 20лв, ама трябвало не знам си кой отговорник да каже Тия не знаят ли колко струва смяна на масло и за тия 20 лв климатика ли ще свалят или какво ?
                На маслото цената е добраПоследния път филтъра го взех за 7-8 лева
                Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

                Коментар


                  #9
                  а така

                  масления ти филтър струва 8лв ,тая се е объркала маи?
                  -------------------------------
                  0898506763

                  Коментар

                  Working...
                  X